Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Nekome ko mi jako nedostaje

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin

    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac
    26092010

    Nekome ko mi jako nedostaje Empty Nekome ko mi jako nedostaje

    Počalji  Good_witch

    Koliko sam puta pokusala pisati ovih dana...a onda suze mi zamagle oci i zamrljaju svako moje slovo upuceno tebi.Uprkos tome sto smo se sreli sasvim slucajno u ovom virtualnom svetu,znaj da te volim na neki poseban nacin...To se nikada nece promeniti ma sta se dogodilo u ovom surovom svetu... znaj sta god se desilo danas ja cu biti ona od juce koja ce te postovati i sutra... Veliko je bogatstvo poznavati nekoga kao sto si ti,tvoja je dusa velika,gobrota tvoga srca moze srusiti svako zlo...
    Potreban si mi a da to ni najmanje ne slutis,ubija me ova tisina u kojoj mi samo srce place...ne znam gde si i zasto cutis.Plovis sam nekim svojim putem,na polasku nista nisi rekao samo ono da ne brinem i da nisi ljut...Smatras me prijateljem,pa prijateljstvo nije samo da se zajedno smejemo zasto mi bar nesto nisi rekao...Ne znam postoje li te reci sposobne opisati bol nakon tvog odlaska, cesto ih trazim i ne uspevam naci. Mozda je tisina upravo ta pozvana da te oplakuje, da ispuni prazninu nastalu vriskom gubitka i da dopusti vremenu da te ponovo vrati.Ostaje mi tek da u tuzi prizivam nase zajednicke trenutke i verujem - opet cemo se sresti ti i ja.Daleko od mene,jedino se nadam da si dobro,a znam da jesi..Dobra osoba kao ti zasluzuje samo najbolje....i ako zivimo u razlicitim mestima, ja cu uvek da te volim i da se nadam da ce ovo par dana brzo proci i da nas sudbina opet spoji. Nekome ko mi jako nedostaje 753812
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 1:09 pm