Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


4 posters

    Paralelni zivot-istina ili ne?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Paralelni zivot-istina ili ne? Empty Paralelni zivot-istina ili ne?

    Počalji  Good_witch Čet Sep 30, 2010 9:41 am

    Zamislite da svoj zivot "emitujemo" kao radio signal tako da se na odredjenim "frekvencijama" nalaze odredjenje "radio stanice". Svest mi govori da trenutno sedim ispred kompjutera i zadajem "novu temu", ali na nekoj drugoj "frekvenciji" nalazim se sa nekim svojim prijateljima i mozda igram bilijar. To znaci da ako smo trenutno na "ovoj" frekvenciji tada zivimo ovaj "svesni" zivot ali pitam se sta se desava na drugim "frekvencijama" koje se isto nalaze u nama?

    Da li je moguce uci u paralelni zivot i biti svestan toga. Da li tako nesto uopste postoji? Koji je vas pogled na to?
    preuzeto sa neta
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Paralelni zivot-istina ili ne? Empty Re: Paralelni zivot-istina ili ne?

    Počalji  nbgbbc Uto Nov 02, 2010 1:13 pm

    Maccko dok sediss ispred compa i pissess novu temu radiss to kao svesno biche. E sad ako poccness da primass druge frenkvencije onda je to signal vissestruke liccnosti.Nisam siguran koji je medicinski naziv za to.
    Paralelni zivot-istina ili ne? 92665
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Paralelni zivot-istina ili ne? Empty Re: Paralelni zivot-istina ili ne?

    Počalji  good sorcerer Sre Nov 03, 2010 1:55 am

    Evo odgovora !!! "
    DPI – disocijativni poremećaj identiteta


    Paralelni zivot-istina ili ne? Mug1DPIje bi­zaran sindrom kod kojeg dva ili više različitih identitetanastavaju jedno tijelo. Žrtve poremećaja, odnosno „višestruke ličnosti“obično nisu svje­sne svog stanja. Ne shvaćaju da se kontrola nadnjihovim tijelom pre­bacuje amo-tamo, između njihovih različitihidentiteta, i umjesto toga misle da pate od neke vrste gubitkapamćenja, smetenosti ili čak uroka za zakazivanje sjećanja. Većinaslučajeva višestrukih ličnosti u prosjeku ima između osam i trinaestidentiteta, premda takozvane super-višestruke ličnosti mogu imati iviše od sto podidentiteta.Jedan od najdojmiljivijih statističkih podataka koji se odnosi navi­šestruke ličnosti govori da njih 97% ima povijest teških trauma udje­tinjstvu, često u obliku monstruoznih psiholoških, fizičkih iseksualnih zlostavljanja. To je brojne znanstvenike navelo na zaključakda je feno­men višestruke ličnosti način ljudske psihe da se nosi sizuzetnom boli koja «potire» dušu. Razdvajanjem na dvije iliviše ličnosti psiha može fragmentirati bol na manje dijelove tako da,na neki način, više ličnosti podnosi ono što bi za jednu ličnost bilopreviše.
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Paralelni zivot-istina ili ne? Empty Re: Paralelni zivot-istina ili ne?

    Počalji  guardian_angel Sre Nov 17, 2010 3:52 pm


    Paralelni život...?
    Uh,kako to dobro zvuči!
    Kao ja ovde čistim opalo lišće,a negde tamo drugi ja leži u zagrljaju neke zanosne lepotice!
    ...Eto kakve sam ja sreće!
    Mene uvek zapadne deblji kraj!
    P.S: Poruka za drugog ja ako postoji!:
    ĆERAĆEMO SE ĆERAT !!!!!!

    Sponsored content


    Paralelni zivot-istina ili ne? Empty Re: Paralelni zivot-istina ili ne?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 2:31 pm