Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


5 posters

    Zaboravljene ljudske osobine...

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  Good_witch Čet Sep 30, 2010 10:20 am

    Sve više se pitam,da li ih stvarno zaboravljamo,ili nam okolnosti i ritam života to nameću?Sve je redja pojava da je neko ljubazan,nasmejan,iskren-o tome da i ne govorim,čast,poštenje,iskrena ljubav,čvrsto prijateljstvo,data reč?da li su stvarno zaboravljene osobine ili čuče negde u nama,ili ih mi sve manje upotrebljavamo? Zaboravljene ljudske osobine... 312902
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Re: Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  guardian_angel Ned Okt 10, 2010 2:11 pm

    Nažalost,sve je manje lepih manira!
    Ritam i način života, u koji smo gurnuti, jednostavno nam nameću takvo ponašanje!
    Ako sam nasmejan, ljubazan i nedaj bože tih! Odmah sam okarakterisan kao slabić.A vukovima je to znak da su jači od mene i odmah pokušavaju da izvuku neku korist i da me žednog preko vode prevedu! Pa i decu tako vaspitavamo,"Sine kad uđeš u razred gde nikog ne poznaješ,odmah zauzmi oštar stav i nedaj nikom da te zeza, jer će te kasnije cele godine zezati.A čim pokažeš zube bićeš miran"
    Što ono kažu: Kada si sa vukovima,moraš i ti zavijati inače će te pojesti!
    Što se tiče prijateljstva i date reči,tu ja nemam nekih problema! Jer i nemam puno prijatelja!Kineska poslovica kaže:Bogat je onaj koji ima dva prijatelja! Ja još toliko nisam bogat. Meni je dovoljan jedan ali vredan.A koliko je vredan videćete i sami družeći se sa njim na ovom forumu!
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Re: Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  good sorcerer Pon Okt 11, 2010 4:51 pm

    Verujte Hladnopivo zna sta govori!dovoljan je jedan ali vredan i ja imam samo jednoga pravog od neprocenjive vrednosti sve ostalo su samo poznanici mozda je u nama problem kad ih imamo tako malo hihihih a sta ce nam kada smo mi dovoljni jedan drugom .bilo je pokusaja pronalaska jos pravih ali bezuspesno .tako da mislim da ih vise i ne zelim traziti dovoljan jedan za ceo zivot.verujte da je tako.PS.kume treba menjati radnu povrsinu na kuhinji jel su plocice polomljene hihihhihi,stavljamo novu dasku ovih dana ok?eto ko bi meni to napravio da nije mog najboljeg i jedinog druga,brata,hihihi dosta sam ti se slihtao hihihihih Zaboravljene ljudske osobine... 948895
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Re: Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  guardian_angel Pon Okt 11, 2010 7:33 pm

    Tačno sam znao da mi nešto spremaš!
    Ču... ja se čudim šta ovaj hvali ovoliko? Kad ono radna ploča...!
    Kume skupe su te ploče. A čuo sam da će posle nove godine da pojeftine. Još kažu da će biti naj jeftinije kada uđemo u evropsku uniju!
    Pa... eto, možda je bolje da sačekamo! Nije radi mene nego da se ne trošiš kume!
    "Ovo je školski primer kako prijatelj misli na prijatelja"!
    Zaboravljene ljudske osobine... 946634 Zaboravljene ljudske osobine... 174172
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Re: Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  dreamer Pon Okt 11, 2010 7:54 pm

    Postojao je slogan do skoro...ministarstva kulture republike Srbije...secate se "nije tesko biti fin"Misljenja sam da sve polazi od kuce i tog vaspitanja koje dobijemo jos od najranijih dana...Nakon svih ovih ruznih stvari koje su za nama,a i onih koje trenutno dozivljavamo,covek na neki nacin ogrubi,postane samoziv i neuvidjajan.Misljenja sam da dobro uvek postoji u ljudima ,ali da ga okolnosti u kojima danas zivi bukvalno teraju da potisne sve to u sebe i da na povrsinu izadju sve one karakteristike koje ga u sustini ne odlikuju..Otuda samozivost, koristoljublje, nezainteresovanost za svoje prijatelje,poznanike...Mislim da se dobro ne vraca uvek dobrim,ali to ne znaci da se zbog toga treba menjati... Zaboravljene ljudske osobine... 946634
    AFRODITA
    AFRODITA
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 12
    Datum upisa : 14.05.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Grčka

    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Re: Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  AFRODITA Sub Maj 14, 2011 9:43 pm

    Ljudi se radjaju sa osobinama koje koje se tokom naseg odrastanja razvijaju ili ne..sto zavisi od mnogo cega. od naseg karaktera a pre svega porodice u kojoj zivimo...nacina zivota i sredine.. Osnov svega je domace vaspitanje..koliko ste puta doziveli da neko prodje pored vas i ne kaze Dobar dan..ili vas gurne u prolazu i ne kaze .Izvinite..ili imate osecaj za pravdu..koja cesto u vama izaziva bes i nemoc pred ociglednom nepravdom...Nekada su se na rec...sklapali milionski poslovi..citavi ljudski zivoti su stavljani na casnu rec..danas..malo ko veruje na datu rec..jer su poverenje i datu rec zamenili prevara..pljacka..obmana..ocigledan primer imamo u sopstvenoj zemlji i drustvu u kome zivimo..posle ratova i peviranja..migracija stanovnistva..neke vrednosti su opasno narusene..neki drugi ljudi su izasli na povrsinu sa nekim svojim sistemima vrednosti....sta vredi ljubaznost..nasmejanost..iskrenost ..osim meni samoj na primer.. kada naidjete na drskost..nevaspitanje..mrgodnost i neiskrenost.. ostaje da se povucemo u sebe...svoja mala okruzenja..svoj svet u koji ne dozvoljavamo da udju oni koji ce ga unistavati ..deo po deo i biti silno obradovani kada naidjemo na osobe koje krase sve navedene vrline..Verujem u iskrenu ljubav..to je ona ljubav koja moze sve..kao i prijateljstvo..koje se gradi i zasluzuje vremenom..i takvi prijatelji su dragoceni..
    Postoji jos mnogo toga sto je zaboravljeno ili se ne veruje previse u to..u poverenje na primer..koliko verujete..zapitajte se..i koliko ste spremni da verujete...ljudi su izgubili veru i to ne samo u ljubav vec i u umetnost njenog izrazavanja..kao sto je romantika i koliko puta ste culi da je biti romantican glupost..koliko njih se stidi svoje romanticnosti i ne priznaje je..a pokloniti nekome pesmu na primer ili stvoriti romantican trenutak i umeti uzivati u njemu su one lepe stvari koje nam se sve redje dogadjaju..


    Zaboravljene ljudske osobine... Modarticle94662019

    Sponsored content


    Zaboravljene ljudske osobine... Empty Re: Zaboravljene ljudske osobine...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Mar 29, 2024 7:35 am