Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    U jednoj tvojoj reči...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    04102010

    U jednoj tvojoj reči... Empty U jednoj tvojoj reči...

    Počalji  Dacha67

    Samo u jednoj tvojoj reči dah moj se izgubio od želje za tobom...Ta reč mi pokreće misao, čula mi ponovo zadrhte,zatrepere...isuviše dugo je tišina vladala...Sad reči željno iščekujem, da se prelamaju, da odzvanjaju zvuci, da iskušavaju kroz vreme... stvarajući neku čudnu toplinu koja dolazi niotkuda... Osluškujem,tražim je pogledom, kao u zanosu, kroz jutro idem joj u susret...Nebo orošeno kišom kao suzama,priprema trenutak dodira tih reči...Ponovo drhtim, kao da se gubim pred onim što očekujem...I dok čekam tu čarobnu reč, nagomilala se neka osećanja snažna,pa pritišću grudi,jer to je reč koja može da oživi momente,da nasluti oblike života i dodirne ih,da pomiluje i na srce prinese...Mada pripada tebi,moja je... i ne postoji ni u sadašnjosti,ni u budućnosti, u prošlosti je tražim kao nagoveštaj uzimanja i davanja... Reč koja sama sebi život udahne...ali, i u trenutku srce nečije će razbiti... Samo ona može opisati potoke mojih uspomena i nemirnu reku mojih želja...Podseti me rečju tom da si tu,da misliš na mene,da čekaš me na stazi što vodi do tvog srca...Izgovori je slovo po slovo... i tako nekoliko puta... Nek ostane utisnuta duboko u meni,zarivena u mislima mojim... kao miris tvoje kože na sebi da je osetim... I umesto usana tvojih, reči tvoje na mojim usnama da pronađem... A, nestaće samo ako mi želimo da nestane... Ipak ona ne prolazi, jer mi ne želimo da prođe... ona ja toliko stvarna,mada sazdana od strasti i osećanja sa kojima živimo...vremena i želja... i uvek je tu sa nama...u trenutku nestvarnom...kad položiš mi je na dlan...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 12:34 pm