Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Tišina potekla iz mene...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    05102010

    Tišina potekla iz mene... Empty Tišina potekla iz mene...

    Počalji  Dacha67

    Tišina potekla iz mene... 123237765_1511431_664836
    Tišina potekla iz mene...Kroz vreme,misli me seku...Gde je granica? Ko može opomenuti vreme? Samo plašt tame nadvio se nadamnom,skrivajući jutro...Tu mi se lomi misao i sudara prošlost.I ta tišina govori jezikom ljubavi...Od tuge se ne vidi, ne čuje plač...To ćutim zbog lika žene koji nestaje u prostoru zaborava...Kad mi duša popusti,kao sada u očima ne mogu preboleti taj lik koji me prati, i zato sečem uzdahe,urezujem nadu u jutrima ponovnog darivanja ljubavi…Bez glasa,natopljen sumornom tišinom, uzalud čekujući nežne drhtaje tela, da me pokrenu, da pokrenu neprospavane noći...Da popune praznine sećanja, spremnih na tvoj povratak...Ko može da sačeka to dugo isčekivanje? To pijanstvo ljubavi ispituje moje strpljenje koje polako nestaje, topi se kraj tvog usnulog tela u ovoj oktobarskoj noći... Jedva uspevam da zauzdam nemirne misli i skupim ih u misao, jednu jedinu, misao o tebi... Seta i tuga vraćaju iz zaborava ranjivost za koju sam mislio da je zatrpana negde duboko u meni... Hladno mi je na mestu gde sam,plašim se ako krenem,propustiću možda tvoj dolazak i tvoj pogled... Predamnom je još jedna noć, uvezana prostorom i vremenskim barijerama u kojoj ću lagano skupljati rasutu patnju i sećanja,dok ću pogledom tražiti izlaz... Pokušavam te videti u mraku, pokušavam ti prepoznati miris i ako mi opet dođeš u san, plašim se da te neću prepoznati...da te se neću sećati...A,to ne želim...Ne želim da te potisnem...Ne želim da vrisnem i zaboravim te...Setim se boje tvojih očiju i dodira...tvojih poljubaca,čežnje i bolnog pogleda...Želim da te sačuvam u mislima svojim...U tišini poljubim... Jer, ti nisi dolazila i odlazila,uvek si bila tu, oko mene,u meni...U vazduhu koji dišem...U tragovima...Što si ostavljala iza sebe... Znam da tu negde u pukotinama mojih misli sija oštra iskra i vibrira glas tvoj...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 8:27 am