Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


2 posters

    Dali je internet bolest ovisnosti

    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Dali je internet bolest ovisnosti Empty Dali je internet bolest ovisnosti

    Počalji  daky357 Uto Okt 05, 2010 5:03 pm

    Evo kad smo već kod bolesti ovisnosti. Šta mislite,dali je internet bolest i postoje li ovisnici "neta"?
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Dali je internet bolest ovisnosti Empty Re: Dali je internet bolest ovisnosti

    Počalji  Good_witch Uto Okt 05, 2010 7:09 pm

    Internet, mozda jedan od najvecih izgubljenih i neotkrivenih svetova za pojedinca, jedinku koja se prvi put susrece sa ovim novim otkricem…

    Pa, da li je to bas tako? Mozda i jeste, ali je jedno sigurno – ako jednom postanete zavinik, mora doci dan kada će vam postati jasno da ste prevrsili svaku granicu, i odluciti da dignete ruke od njega. Neko to shvati ranije, neko kasnije, u zavisnosti od motiva koji ga vezuju kako za virtuelni, tako i za stvaran svet oko njega.
    navika ili zavisnost...
    ili je to jedno te isto...
    sve u svemu...prozujim ,kad sam kuci (a stalno sam ,sem kad nisam)Dali je internet bolest ovisnosti 964486
    i volim da prodzakam sa dragim osobama ,koje sam preko neta i upoznala ...
    a i sa onima koje nisam...
    ne bih to zvala zavisnoscu
    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Dali je internet bolest ovisnosti Empty Re: Dali je internet bolest ovisnosti

    Počalji  daky357 Uto Okt 05, 2010 7:20 pm

    Slazem se sa tobom u nekim stavovima ,ali i dalje mislim da svako ko provede više od 5 sati dnevno na internetu(uključujem i sebe ) je ovisnik ili zavisnik,neračunam ako se radi o poslu već za razbibrigu Dali je internet bolest ovisnosti 19789 Dali je internet bolest ovisnosti 19789
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Dali je internet bolest ovisnosti Empty Re: Dali je internet bolest ovisnosti

    Počalji  Good_witch Uto Okt 05, 2010 7:28 pm

    Daky da li to znaci da mi je vreme da pocnem sa odvikavanjem ili da podhitno posetim strucnjaka? Dali je internet bolest ovisnosti 965993
    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Dali je internet bolest ovisnosti Empty Re: Dali je internet bolest ovisnosti

    Počalji  daky357 Uto Okt 05, 2010 7:31 pm

    Pa da ti kazem iskreno i ne samo tebi jer ja uvek krćem prvo od sebe mislim da bi trebali malo smanjiti sa "surfovanjem"ne prekinuti skroz

    Sponsored content


    Dali je internet bolest ovisnosti Empty Re: Dali je internet bolest ovisnosti

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 10:41 am