Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Moje misli...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    07102010

    Moje misli... Empty Moje misli...

    Počalji  Dacha67

    Moje misli... 123237765_14927842_643813
    Moje misli su kao potok u kome se svaki kamen vidi...Ne znam kada će presušiti,a kada preplaviti... Nekada je to bistra voda, pitka i čista,nekada zamućena i otrovna...Takve su i reči...Ponekad se se muče u pokušaju da kažem sve o tebi...Kao i o životu koji nastaje,traje, umire... Prve jesenje noći donose svoje sumorne poklone,neke čudne tuge, sete i žudnje za ljubavlju... Mesec koji se probija kroz oblake baca blede senke kroz retko lišće divljeg kestena...To isto lišće ponekad šapuće tvoje ime, obasjano čudnom svetlošću...U kućama su pogašena svetla i zamrli svi zvuci...Samo vetar svojom pesmom ispunjava sav taj beskrajni prostor koji je inače čudno tih...Gledam u nebo,oblake kako opkoljavaju mesec, nalik mojim rukama koje drže tvoje lice...Vetar zatutnji kroz lišće, donoseći miris kiše...Zamišljam te kako sediš kraj prozora,ćuteći, kao da očekuješ nekoga...Skoro si zaspala kad te prenu dobovanje kiše po prozorskom oknu...Nalaktila si se na obe ruke i neko mučno i slatko osećanje tuge i sete pritiska ti grudi...Oči ti se napuniše suzama čiste ljubavi, koja traži,moli da bude zadovoljena...Znam da sam i tada bio u tvojim mislima, da si me htela ljubiti, ne remeteći veče, i da je sva ona snaga ljubavi,ostala u tvom srcu onakva kakva je i bila cela i nedodirnuta... Želeo bih da mogu da vratim vreme,u njemu bih te još više voleo... A,ovako lutam i tražim te, tumaram po ovoj jesenjoj noći... i nestajem, u ćutanju,sopstvenim očima gledajući svoj odlazak...Sve sam dalje i dalje od tebe,od sebe, u daljinu ponirem, mrak me guta... samo praznina je ostala i tragovi koje si ostavila na mom srcu...
    Share this post on: reddit

    Good_witch

    Počalji Čet Okt 07, 2010 1:02 pm  Good_witch

    Dacho nemam reci kojima bi mogla opisati tvoje textove zaista su divni svaka cast na nacinu na koji izkazijes svoje misli i svoja osecanja...jedno veliko bravo druze Moje misli... 264895

      Sada je Uto Mar 19, 2024 5:39 am