Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


5 posters

    Da li ste ostvarili svoje snove??

    Anketa

    Da li ste ostvarili svoje snove??

    [ 1 ]
    Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_lcap9%Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_rcap [9%] 
    [ 8 ]
    Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_lcap73%Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_rcap [73%] 
    [ 1 ]
    Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_lcap9%Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_rcap [9%] 
    [ 1 ]
    Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_lcap9%Da li ste ostvarili svoje snove?? I_vote_rcap [9%] 

    Ukupno Glasova: 11
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  Good_witch Sre Avg 11, 2010 9:49 am


    Verovatno svi vi znate šta su snovi. Neke svoje snove ste ostvarili, neke niste. Od nekih ste odustali, mislite da je prošlo vreme i da nemate više šanse da ih ostvarite. Ostali su zaboravljeni kao tiha patnja, negde u vašoj podsvesti. Uzdahnete tako ponekad kada pomislite na njih, a onda se okrenete svojoj svakodnevnici i kažete sebi “nema veze”. IMA VEZE! Jako je važno ostvariti svoje snove. Važno je isto koliko i živeti. Život bez snova, nije život. Snovi su sve. Snovi su ono što nas pokreće i navodi da sebi život učinimo lepšim.

    Nije san maštati o milion dolara na računu. Šta će nekom tolike pare za normalan i srećan život? To je san pred spavanje, da se lakše zaspi, ali to nije san koji život čini bogatijim. Koliko ste svojih snova ostvarili? Šta ste silno želeli da postanete, a šta ste postali?

    Jesu li kradljivci snova uspeli da vam ukradu snove? Jeste li želeli da obiđete svet? Da li je vaša želja bila da kupite čamac i pecate ribu? Jeste li poželeli kuću u planini ili na obali mora? Jeste li ikada želeli da vozite bubu, možda je to bio vaš san? Ferari ili Porše? Ma jeste li ikada poželeli da se opustite do daske i da ludujete, bez brige šta će ko reći o vama? Svi smo mi različiti, svi imamo različite snove, a ja vas pitam koliko ste svojih snova ostvarili?

    Dovoljno je samo jako, jaaaako želeti. Kada čovek želi, onda se i potrudi da to i ostvari. Ima cilj pred sobom, kada stigne do njega, onda postavi neki drugi san sebi kao izazov. Tako sebi život pretvara u život vredan življenja.

    Ne…izgovori ne postoje. Situacija, politika, nemaština, ovo, ono…NE. Odbijam da prihvatim takve izgovore za odbacivanje svojih snova. Rekoh već, neka moj poslednji dan života bude i sutra. Moći ću da kažem sebi “živela si …ostvarila si deo svojih snova…nisi sve, ali ko zna zašto je to dobro…sve je zbog nečega dobro…a ti si živela svoje snove….uspela si da Živiš sa velikim Ž.”

    Dok ne dođe taj moj poslednji dan, daću sve od sebe da većinu onoga za šta mnogi misle da je ludost, ostvarim. Nemojte da odustaje od sebe i svojih snova, nikada. Snovi su stvarno sve. Don`t give up!
    Danijela1
    Danijela1
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 97
    Datum upisa : 15.09.2010
    Lokacija : Beograd

    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Re: Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  Danijela1 Pon Sep 20, 2010 3:10 pm

    Nikad necu odustati od svojih snova, neke sam ostvarila, a neke ako bog da ostvari cu, ono sto jos nisam ostvarila a nadam se da hocu da bar imam jedno dete, znam da nece biti lako zbog moje bolesti ali trudicu se da i to ostvarim.
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Re: Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  guardian_angel Sre Sep 22, 2010 8:45 pm

    Snovi moji,nedosanjani!

    Jedan mudrac je rakao:Svaki čovek je srećan onoliko,koliko su mu velike želje!
    Ako ja čitav život želim da imam Mercedes A klase, a realno nemogu da ga kupim, biću nesrećan zbog toga.
    Ali ako sam ja zadovoljan sa mojom asconom starom 23 god. kao što i jesam zadovoljan onda sam ja srećan čovek.
    Maštamo o vikendicama,vozilima,putovanjima,lepim ženama i ko zna o čemu još...Flaša piva he he he! i tugujemo za tim ako to ne ostvarimo!
    Ali zaboravljamo na ono što već imamo. Nešto o čemu neko drugi mašta, a mi to neprimećujemo i neumemo da cenimo.
    Neko nemože da ima decu, a neko ima ali ga nije briga. Verujte da sam se nalazio u takvoj situaciji da sam se kao dete radovao činjenici da ćemo narednog trenutka ja i moj kum jesti iz tanjira!Koliko li sam se radovao običnom tanjiru da vam je znati. A u redovnom životu i ne primetim u tome nešto posebno. Nekad padnemo u očajanje jer nemožemo da kupimo sebi neku sitnicu, Tada treba da se osvrnemo oko sebe. Videćemo invalide,decu ometenu u razvoju,beskućnike,one što rove po kontejnerima! videćemo jad i bedu i pomisliti!
    Ma netreba mi to,mogu i bez te sitnice da živim ipak sam ja srećna osoba!
    Čovek po prirodi je stvoren da uvek teži ka boljem i da nije tako još bi u pećinama i zemunicama boravili! Svako treba da ima svoj cilj,i na putu ka njemu pronalazi smisao svog postojanja! Ali realan cilj do kojeg će zaista stići a ne da protraći svoj život, boreći se sa vetrenjačama! Uporedo sa tim mora da ceni ono što već ima i da u tome zna da uživa!
    Uh...Ala sam se raspričaooooo!
    Ljudi, život je lep, uživajte u njemu!

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Re: Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  Good_witch Sre Sep 22, 2010 10:56 pm

    Bravo Pivce upravo su to ti neki nasi snovi koji su se ostvarili da imamo svoju porodicu koja je hvala Gospodu zdrava...Nisu velike stvari imati besan auto ili vikendicu na moru ili sta znam takve gluposti...zar nije najlepse kada nas sitnice cine srecnima i sve ono lepo sto nas okruzuje...Moji snovi su ipak ostvareni i kada vidim svoje indijance srecnima i zadovoljnima.Zapravo imam samo jedan veliki san i zivim za taj dan kada ce se i on ostvariti a nadam se iskreno da ce to biti uskoro jer se jedan deo vec ostvario.Sigurno se pitate sta je to sto toliko jako zelim koji je moj ne ostvareni san.Pa dragi moji pre nekoliko meseci sam konacno ostvarila deo tog velikog sna i pronasla svog andjela (moju cerku) posle niza godina da je nisam videla niti bilo sta znala o njoj,sada kada sam je konacno pronasla zivim za taj dan kada cu je ponovo videti i zagrliti.Moj san je da svoje andjele vidim jednoga dana na okupu i verujem da cu taj san uskoro ostvariti...Uf sory mili moji ja se raspisala ali eto tako je to samnom.

    Pa dragi moji sanjari borite se za svoje snove i ne dozvolite nikome da ih rusi.Da li ste ostvarili svoje snove?? 803698
    sexyboy29
    sexyboy29
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 2
    Datum upisa : 22.09.2010
    Godina : 43

    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Re: Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  sexyboy29 Čet Sep 23, 2010 9:32 pm

    Ja vise u nista ne verujem u zivotu,ni u cuda,ni u snove,ni u bolje sutra!
    principessa
    principessa
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 30
    Datum upisa : 24.12.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Milano, Italia

    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Re: Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  principessa Ned Jan 09, 2011 3:16 am

    Sve ste vec napisali u vasim izlaganjima, ne bih imao sta vise da dodam a da ne ispadne da filozofiram.
    Moja naveca sreca je da sam ziv i zdrav i da mi je porodica zdrava.
    Posao kojim se bavim mi je omogucio da vidim mnogo zemalja i upoznam mnogo razlicitih ljudi i kultura. Mnogi od tih ljudi su imali sve za cime obicni i siromasni ljudi teze citavog zivota, ali nisu bili srecni.
    Naucite da cenite ono sto imate i da pravilno i realno odredjujete ciljeve u zivotu i siguran sam da ce te biti srecni.
    Sreca je ponekad mala i mnogi od nas ne umeju da je prepoznaju. Sitnice cine zivot. Zato radujte se malim stvarima.

    Sponsored content


    Da li ste ostvarili svoje snove?? Empty Re: Da li ste ostvarili svoje snove??

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Mar 29, 2024 6:45 am