Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Zašto ti nisam rekao?

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    12102010

    Zašto ti nisam rekao? Empty Zašto ti nisam rekao?

    Počalji  Dacha67

    Zašto ti nisam rekao? 123237765_14554361_671972
    Jednu ruku stavljam ispod tvog vrata, drugu preko tvog stomaka... Miruju mi prsti...Osećam tvoje disanje i kako zaustavljaš dah... Pokrećem misli....želim da ćutimo... Da mi prsti klize po tvome telu... centimetar po centimetar... Da ne razmišljamo o ničemu... Znam kako grliš, u tvoj dlan sam se davno još zaljubio... u njega bih stavio obraz, svoje ruke, kožu i sve ostale delove tela...i tako oslšukivao tišinu, koju remeti samo naše disanje.... I opet te izdaje disanje... Mogu izbrojati svaki tvoj dah. Spušta mi se niz vrat. Osećam kako me obuzima slabost,kako mi telo treperi... Žudim... Da te privijem uz sebe... Da upletem prvo prste u tvoju kosu, a potom rukama privučem sebi... Da osetim to srce i taj ritam... Sva ta strast bila je u jednom dodiru, skupljenom u mom telu što je tako očajno želelo tvoje... Da želim tu užarenu svetlost tvojih očiju i nežnost tela...U tom trenu kao da si se nešto setila,ustala si i počela govoriti, suznih očiju,reči su izvirale iz tebe kao reka :’’ Molim te reci mi bar pogledom da me voliš, reci mi da sam te jedina tako volela,da ne možeš da me zaboraviš... Molim te, nemoj me povrediti,ne bih izdržala to razočarenje...’’ Zastajala si već na ivici plača,glas ti se gušio u grlu. :’’Samo me i dalje voli...Pa makar i pogledom...Kao što me i sada gledaš...’’ Ništa nisam odgovorio, uhvatio sam obema rukama tvoje lice,zagledao ti se duboko u oči i nežno poljubio...Reči i nisu bile potrebne...Razumela si i privila uz mene i zagrlila me jako...A, razmišljao sam: ’’Volim te...Osećam tako veliku nežnost,dok mislim na tebe,na tvoje ruke,oči...tvoj glas... nežnost od koje bih mogao umreti...celo mi se telo budi od te nežnosti, kao da lava teče mojim venama i želim da te sačuvam poput peska koji otiče iz mojih ruku...’’ Zašto ti to nisam rekao? Zašto?
    Share this post on: reddit

    Good_witch

    Počalji Uto Okt 12, 2010 11:25 am  Good_witch

    Ponekad cutimo i vise nego sto bi trebalo...ima trenutaka kada ipak voljenoj osobi treba izgovoriti one carobne reci "VOLIM TE"
    Dacho izvaredan text odusevio si me kao i uvek Zašto ti nisam rekao? 264895
    dreamer

    Počalji Uto Okt 12, 2010 2:42 pm  dreamer

    Sjajno Dacho...uzivao sam citajuci...svi komplimenti za ovaj Tvoj tekst...Alal Vera!!! Zašto ti nisam rekao? 119829
    Dacha67

    Počalji Uto Okt 12, 2010 2:56 pm  Dacha67

    Hvala puno na komentaru i na komplimentu

    Počalji   Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 11:50 am