Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Zašto ti nisam rekao? (II deo)

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    13102010

    Zašto ti nisam rekao? (II deo) Empty Zašto ti nisam rekao? (II deo)

    Počalji  Dacha67

    Zašto ti nisam rekao? (II deo) 123237765_14554361_671972

    Zašto ti nisam rekao? Zašto?A,trebao sam... Trebao sam ti reći da želim da ti poklonim zadnje kapi rose pred svitanje...da si moja jedina violina na kojoj sam tako svirao... Srećan sam bio kao neko kome si poljupcem udahnula život svojim toplim usnama... Na svojoj koži osećam te kao blagi povetarac koji donosi tvoj miris... Nisam rekao ništa... nisam izgovorio ni reč...Ćutao sam, samo sam skrivenim pogledom,nadajući se da to primećuješ,slao signale da te još uvek volim... Ćutao sam...Zadržao za sebe te reči i dugo ću ih još nositi u sebi... Nevidljivo ću plesati na papiru sa olovkom u ruci, iz noći u noć,i prekrajati nedovršene snove... I tako ću ti nuditi poplave strasti... Užitak obećavati i nagoniti na kraj snova...jer si san...I svakog jutra dolaziti sa bojama,mirisima...u slova pretočena... A ti samo budi uvek tu, i ja ću biti uz tebe... I srešćemo se možda u nekom drugom obliku,na nekom drugom mestu, kada ti sebe spustim na dlan, u noćima što ih čuvam, ljubomorno samo za nas... da spustim svoje usne na mesto blizu srca tvog... Znam da će ti telom proći drhtaji jednim dodirom izazvani... Očima ćeš upijati moj lik koji je bio i ostao tvoj...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 7:45 am