Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Neću da mislim na tebe...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    16102010

    Neću da mislim na tebe... Empty Neću da mislim na tebe...

    Počalji  Dacha67

    Neću da mislim na tebe... 123237765_15359809_676122
    Noćas sam odlučio, neću da mislim na tebe... U nekoj drugoj noći, poželeću te... mada znam da neću moći da budem jak...Poželeću da ti nešto kažem, nešto nežno, kao laku noć...pitaću te, što me ne ljubiš, što me ne dodiruješ ? Možda me osećaš,kao nekad...Očigledno, nisam spreman...još uvek upravljaš mojim mislima,mojim telom,mojim rečima..Život prolazi kraj mene, a ja još uvek stojim u vremenu koje sam proveo sa tobom... I sada shvatam izraz tvog lica, tvog pogleda, tvojih usana koje su se toplo šetale po mom licu,vratu,telu... davale mnogo, ništa ne tražeći... I sad... imam želju da me poljubiš ili zagrliš...Bio bi to kao susret ljubavnika koji su se sreli nakon dugo vremena... Kao vapaj u usamljenoj noći, ojačan milinom tvoje lepote milujem tu istu noć,koju toliko mrzim... Jer,znam da ću se vratiti svojoj samoći, onoj samoći pre tebe, u tišini, u mraku...SAM... Bez mogućnosti da slušajući tvoj šapat ostanem pod tvojim poljupcima... Onaj isti šapat kad si mi se približila...šapat, što raduje me... Znaš da te posmatram bezbrojnim rečima, koje slažem u niz dotaknututih misli...koje si ti dotakla, kad si sasvim tiho oglasila se... I poželeo sam poljupce, ruku u ruci, neobuzdanu strast što mami... I znaš da nijedan uzdah, nijedan poljubac više nisu daleka čežnja kada tišina noći tiho zacvili u meni... Želim samo da te ove moje reči miluju poput svile i niz telo klize ti umesto mojih prstiju... I želim te, udaljenu, gde vetar šapuće, nežnošću milovanu, u ljubav obučenu, u postelji strasti, mislima svojim da te svlačim... Da ukloniš moju bol telom svojim oko mene obavijajući se...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 12:50 pm