Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Kroz tišinu u nepovrat...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    20102010

    Kroz tišinu u nepovrat... Empty Kroz tišinu u nepovrat...

    Počalji  Dacha67

    Kroz tišinu u nepovrat... 123237765_1385891_682564

    Otišla si i ko zna da li ćeš se vratiti, zaboravićeš sve što je bilo među nama, možda tako pronađeš svoj spas… Otišla si i ne govoriš više i ne razmšljaš šta govore gorke kapi kiše... Odlaziš,jer misliš sve je to bila greška vremena, ostavljaš me da čeznem za onim što je moglo biti...A,moglo je...Bili smo na granici između vrha i dna… Možda se jednom sretnemo, i ispravimo tu grešku vremena, a možda ipak sve to ostane samo kratka ljubavna priča bez srećnog kraja… Posle tebe ostaću sam, na ljubav imun... Stajaću pored prozora i gledaću oblake kako plove, i pitaću se, zar je sve bilo samo velika greška?Ili je sudbina umešala prste, i uzela ono što je trebalo biti moje... Razmišljam, u oku suza, u duši želja...Želja za tobom... Neda mi mira ni danju ni noću, osećam gorčinu,bes i samoću...A oblaci na na nebu i dalje plešu,podsmevaju se, pitaju, da li je to ljubav bila... Ako je i bila,bila je jednom davno,više je nema... Odustaćeš da snovima mojim lutaš... Odustaćeš da reči moje slušaš,mada u njih si se zaljubila... Odustaćeš da grliš me... Ne idi tako, kroz tišinu u nepovrat... Povedi me.. na obližnju klupu i spusti mi glavu u krilo,suze poljupcima obriši.... Ili ćeš nakon toliko godinai dalje razmišljati,da li žališ za neostvarenim snovima, i očima koje su otišle zauvek... I tražiti ih noćima u vremenu gde stvarnost prestaje da postoji... Jer, život je bitka bez slepih putnika, gorak rat bez pobednika...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 11:50 am