Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Još jedna noć bez sna...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    22102010

    Još jedna noć bez sna... Empty Još jedna noć bez sna...

    Počalji  Dacha67

    Još jedna noć bez sna... 123237765_7742688_684566

    Bilo je u mom životu i do sada noći bez sna,ali ne kao ova...Po čemu je ova posebna,ne znam,ali znam da jeste... Kiša pada, oplakuje jednu ljubav,ili... Teško je ćutati, a u tebi sve vrišti... Teško je čekati nekog, a znati da taj neko neće doći... Uzalud zamišljam zvezde što nebo osvetljavaju svaku noć...uzalud,jer nebo nema milosti,prekriveno je sivilom već duže vreme... Osećam se poput stranca u ovoj noći, što pokušava tvojim mislima da se prikrada negde na pola puta... Prolaze sati... Možda ću ovu noć zaboraviti jednog dana... Zaboraviti sve što je bilo teško i gorko... Bio sam za tebe nepopravljiv sanjar što iskreno voli i to neću sigurno zaboraviti...A, tako te ove noći želim...Da te uzmem... Da stavim ti ruke na lice... Zatvorim oči... I šapućem na uvo sve te izmišljenje, neuhvatljive reči... Što su se zadržale negde u mojoj podsvesti,za tebe sačuvane..A,plašim se sopstvenih želja... Izranjaju iz mene, i gledaju me nekim čudnim pogledom... Zatvoram oči, osećam nemir... Nebo bez zvezda... samo mračna, hladna, kišna noć...Noć koja mi se smeje u lice...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 12:28 pm