Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


2 posters

    Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu?

    Anketa

    Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu?

    [ 1 ]
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_lcap25% Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_rcap [25%] 
    [ 0 ]
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_lcap0% Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_rcap [0%] 
    [ 2 ]
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_lcap50% Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_rcap [50%] 
    [ 0 ]
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_lcap0% Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_lcap0% Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_rcap [0%] 
    [ 1 ]
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_lcap25% Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? I_vote_rcap [25%] 

    Ukupno Glasova: 4
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? Empty Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu?

    Počalji  good sorcerer Sub Okt 23, 2010 2:42 pm

    Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu?
    principessa
    principessa
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 30
    Datum upisa : 24.12.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Milano, Italia

     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? Empty Re: Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu?

    Počalji  principessa Ned Jan 09, 2011 3:25 am

    Anketa mi je malo degutantna. Mislim da je trebalo da njen autor prvi odgovori na nju. Jer teme se i postavljaju prema interesovanju.
    Nikada u drustvu u kome se krecem nije mi se desillo nesto nepristojno, zapravo neka od navedenih.
    mislim da je gospodin ima mnogo drugih i vise pristojnijih opcija za ponuditi kao moguce odgovore.
    Veliki pozdrav
     Šta najviše mrziš kad ti se desi u društvu? 205115

      Sada je Pet Apr 19, 2024 7:52 pm