Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Želeo sam...II deo

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    25102010

    Želeo sam...II deo Empty Želeo sam...II deo

    Počalji  Dacha67

    Želeo sam...II deo 123237765_11509198_686076

    Predala si se ne trepćući, s onom tajanstvenom požudom, koja više ne vređa, dok ti skidam majicu i grudnjak,gledaš me zanosno,grickaš donju usnu,čekajući...Načas zastajem,jer osećam da ti strast nadima grudi... Ljubim te strasno i nežno, kao da te nikada nisam prestao ljubiti, kao da to činim svaki dan, kao da sam ovaj dan čekao čitav život...Samo smo teško disali, nismo razmjenjivali reči,ne trebaju nam... mi smo jedno drugome sve,barem u ovom času, kad staje život,a obuzima nas ljubavni talas, sjedinjujemo se u strasti... to je ona čaša meda koja se preliva čekajući trenutak da bude ispijena...I ovo je taj trenutak.. Trenutak kada je toplina u vazduhu bila je tvoj dah, a kapljice koje su mi se spuštale na lice tvoji vlažni poljupci...Sluđen takvim nadražajem prepustio sam se tvojim usnama... Tvoj dodir bio je stvaran. Tvoje usne bile su stvarne. Ja sam pored tebe bio stvaran... I želim da kad god te dodirnem osetiš beskonačnu nežnost,a potom i potrebu da sa mnom jedno budeš i naselim se u svakoj tvojoj pori, da te obljubim od glave do pete,jer u meni si ljubav probudila... Usnama svojim sakupiću kapljice znoja sa tvog tela što rasute su...Probaću te...U strast pretočiti te...I žedan tvog tela,napiću se,do dna ....
    Share this post on: reddit

    No Comment.

      Similar topics

      -

      Sada je Uto Mar 19, 2024 11:54 am