Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


5 posters

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Rugalica jezicara Pon Okt 25, 2010 8:49 am

    Da li poverujete kada vam neko kaze da Vas voli? Kada krenu ti izlivi emocija pretoceni u reci,i onda odjednom taj neko nestane,ode,zaboravi na svaku rec iskazanu ili napisanu...Sta tada uraditi?Da li ipak treba prihvatati svaku rec sa zadrskom,ma koliko ona bila lepa i prijatna?
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  good sorcerer Ned Nov 07, 2010 5:26 am

    UHHH sta to ono bese? Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 205115
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Good_witch Ned Nov 07, 2010 12:14 pm

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 915653 Vestac vrci se ovamo da mi sad lepo objasnis ovo sto jezicara pita...i to sto si napisao ... Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 753424 da te podsetim ...Zamisli on meni ne veruje sta ja njewmu pricam danima Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 715187
    Jellena
    Jellena
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 12
    Datum upisa : 19.09.2010
    Godina : 44
    Lokacija : Kragujevac

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Jellena Sre Nov 17, 2010 3:28 pm

    ja u lubav vise ne verujem...............niti bilo kakvim bajkama..........
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  good sorcerer Ned Dec 05, 2010 5:53 am

    Verujem ti ljubavi Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 619795 Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 897853 Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 976817
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Good_witch Pon Dec 13, 2010 1:23 pm

    Salu na stranu verovala sam da ljubav postoji i verovala u to da neko nece tek tako koristiti te carobne reci"VOLIM TE"ali nazalost naisla u zivotu na osobe koje ih koriste olako i kojima zaista nista ne znaci kada ih izgovore ,tako da sam naucila lekciju da vise ne verujem recima vec delima Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 414261
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Rugalica jezicara Pon Dec 13, 2010 10:36 pm

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 512947 Good Wich to svi kazemo i to bih trebalo da nam bude neki vodic kroz zivot u cilju dovodjenja na minimum svih onih patnji koje nose za posledicu lazno iskazivanje emocija...ali da li se bas uvek pridrzavamo toga,cak i ako nas iskustvo naucilo da ne verujemo,da li bas uvek mozemo birati u tom trenutku-poverovati ili ne?Sta bude sa onim-kad srce govori,razum cuti...a srce progovori bas u tim trenucima kada bih mu bilo pametnije da zacepi Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 589941
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  guardian_angel Uto Dec 14, 2010 3:45 am


    VOLIM TE
    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 803698 VERUJ MI NA REC! Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 414261
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Good_witch Uto Dec 14, 2010 8:45 am

    Angel hvala ti ljubavi ali na zalost ja tebe ne volim Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 934348

    ja te bwe obozavam Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? 212910

    Sponsored content


    Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli? Empty Re: Da li verujete kada Vam kaze da Vas voli?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 11:07 am