Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Ako ti je stalo...

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    28102010

    Ako ti je stalo... Empty Ako ti je stalo...

    Počalji  Rugalica jezicara

    Ako ja zelim ono sto ti ne zelis,ne trudi se molim te da mi dokazes da su moje zelje pogresne.Ako ne verujem u tvoja verovanja,zastani malo pre nego pocnes da me ubedjujes da gresim.Ako svoja osecanja pokazujem jace,ili slabije od tebe,u istim situacijama,dopusti mi da to ipak ucinim onako kako mislim da treba i po svom osecaju.Ne zahtevam od tebe da me potpuno razumes...Ne,to cu mozda zahtevati ako uvidim da od mene zelis napraviti svoju kopiju! Dok pokusavam ostvariti svoje zelje,snove,i svoja osecanja,na tebi je samo da otvoris svoje srce i dopustis da u njega udje i razvije se osecaj da nije sve pogresno sto je razlicito od tvog ubedjenja i misljenja...Prihvati me onakvu kakva jesam-to je jedini nacin da me steknes kao prijatelja.Jednoga dana kada shvatis da su svi ljudi razliciti i prihvatis tu razlicitost,uvideces da u svakom coveku ima nesto lepo i vredno postovanja...Ako me zelis kao prijatelja,moras shvatiti -da nemas pravo da me menjas da bih bila kao ti,jedino sto je potrebno je da me cenis,podrzis,priznas i volis........
    BUDI MI PRIJATELJ Pictures, Images and Photos

    Share this post on: reddit

    Good_witch

    Počalji Čet Okt 28, 2010 7:42 pm  Good_witch

    hmmmm Ako ti je stalo... 205115 prihvatam te takvu kakva zapravo jesi ,i ne zelim nista menjati jer tada to i ne bi bila ti.... Ako ti je stalo... 934348

      Sada je Uto Mar 19, 2024 10:23 am