Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Ti, koja mojim snovima upravljaš...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    29102010

    Ti, koja mojim snovima upravljaš... Empty Ti, koja mojim snovima upravljaš...

    Počalji  Dacha67

    Ti, koja mojim snovima upravljaš... 123237765_691537_692379
    Ti, koja mojim snovima svake noći upravljaš i moj život zbunjuješ svojim ponašanjem čudnim, ne primećuješ da zbog toga sve više i više ludim za tobom…Uvukla si se polako u moje srce, koje želi biti samo malo voljeno,a,toliko me puta ono zabolelo…I ako mi ne možeš dati ljubavi bar malo, odlazi što pre iz mog života , jer ne želim da me celoga prati samo bol i tuga…Ne želim u sebi otkrivati isti zaustavljeni korak... Nerazjašnjenu nemoć, iz ničega naraslu...U svojoj obamrlosti, ne bi hteo mazohistički uživati u tišini,jer tišina je najstrašnija... ona je pakao... Želim biti srećan, dok pišem,rečima koja u meni izazivaju osećanje da sam nekome potreban...Hoću da želja postane željom,a tišina se pretvori u zvuk... Poslat ću ti noćas, po mesečini poljubac blag, da znaš da postojim,dok zvezde slušaju vapaj moj koliko te želim kraj sebe, samo one znaju…Jer ne želim više ponavljati reči... tužna jutra, tužni dani,još tužnije noći... Zatvorih oči i pustih reči da se množe,kao magija, i ljube se s drvećem, drhte u vazduhu...Kada sam otvorio oči, bila si tu...usne su ti bile raširene u osmeh, oči su bile prekrivene nekim tajanstvenim velom...samo si sedela i gledala me...gledala... Bar sam tako mislio...Moj pratioc, moja mala senka... Nisam prestajao pisati, sve mi je ličilo nalik na san...Rečima napisanim sam te dodirivao... nisam postavljao pitanja, i nisam razmišljao o odgovorima... Svojim rečima ionako sam ti sve ispričao...U tebi je bilo mnoštvo stihova koje sam hteo napisati... i pisao sam...Kad prestadoh, podigoh glavu tamo gde si sedela, nije te bilo, otišla si sa zadnjom mojom rečenicom...A,ona je glasila: ’’Volim te...’’
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 1:53 pm