Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Bar malo ljubavi...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    30102010

    Bar malo ljubavi... Empty Bar malo ljubavi...

    Počalji  Dacha67

    Bar malo ljubavi... 123237765_9870564_693048

    Želeo bih da pokažeš bar malo ljubavi za mene,one prave,strasne... i biće u redu,biće dovoljno... Volim te jer mislim da ljubav nije samo igra...Oh, kako bi voleo da na tvoje crvene usne raspukle,spustim svoje... Gasim svetlo,a mašta se pali...grudi se šire brže...ritam disanja poremećen...Skidam ti odeću...Bez reči... Lepo i polako...Ispred nas,uz svetlost mesečine i mnoštvo senki, strast se uselila... Mirišeš na tu strast,koja se sliva niz naša tela... Opojni tonovi tvog glasa počeli su da me golicaju po vratu, terajući me da zatvorim oči i dozvolim da se spuštaju dalje niz kičmu, prolaze kroz kosu i ljube po kapcima kao najnežnija ljubavnica.. A,tvoja usta su bila tako vrela...dah drhtav... i dalje tako daleko, nikad dovoljno blizu... Postajala si sve toplija i oči su ti počele jače sijati... prelazimo granicu dodira i ispunjavamo svu silovitu želju nakupljenu u nama,za snovima, tajanstvenim putovanjima i nemirima... Koža ti je bila tako meka tako da su tvoje grudi sad sasvim nabrekle i tako treperave... U klupku golih tela,bili smo spojeni u zagrljaju,dodirima, poljupcima, milovanjima,koji su se dešavali uz prigušene zvuke,uzdahe,pod lelujavim svetlom mesečine... Ja sam usnama nežno dirao senke na tvom vratu,koje je noć stvarala... a,moja ruka se polako spušta do tvog stomaka preko tvojih jedrih i zanosnih grudi... Nisi mogla otvoriti oči od užitka... Dok traje ova noć,poklanjam ti zadnje poljupce pred svitanje... To nisu samo poljupci,to je toplo sećanje na sve ono što staje i ostaje iza nas... do prividnog beskrajai podseća te da je potrebno naše trenutke pamtiti...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 1:25 pm