Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Hvala ti...

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    01112010

    Hvala ti... Empty Hvala ti...

    Počalji  Rugalica jezicara

    Zelim da ti se zahvalim za svaki trenutak koji mi je dao snage da krenem dalje...Za svo vreme gde je osecaj tesko opisati recima.Nisi ti kriv sto sam ja pronasla u tvojim recima necega sto nije bilo...Nisi ti kriv sto sam se nadala da ne lazes,da me volis...Nisi kriv ni sto sam ti dopustila da udjes u odaje mog srca,otvarajuci ti vrata svake pore da se komotno smestis tu,jer tu si bio zasticen,tu ti je bilo toplo...Ne krivim te ni za sve suze koje su pale i koje ce pasti zbog tebe,ni za sve monotone i nostalgicne noci u kojima mi samo tvoja umisljena silueta pravi drustvo,ni za svaku pesmu u kojoj pronalazim nas...Sama sam kriva...Hvala ti sto si mi pomogao da shvatim da je ovaj svet surov,da ljudi uzivaju u tudjoj patnji...naucio si me da to prevazidjem i opet podignem glavu kao da nikada nisam bila gubitnik...Hvala ti za svaku poruku na koju mi nisi odgovorio,na svaki poziv na koji se nisi javio,hvala ti i sto me nikada nisi pozvao da pitas kako sam....Hvala ti sto si mi onako neocekivano,grubo,bez trunke kajanja i osecanja srusio sve snove,iluzije,bacio me sa oblaka i pustio da padnem....Hvala sto se nisi okrenuo da vidis da li sam prezivela taj pad....Hvala ti za one reci lazne,da ih nije bilo nebih znala koliko zaljubljen covek moze uzivati u tim oblacima,hvala ti i na onoj tisini kojom si rekao sve....Hvala ti sto si bio tu da izazoves moj osmeh na usnama,ali hvala ti i sto nisi bio tu nikad kada si mi trebao....Hvala ti za svaki tren ma kakav bio-hvala ti za sve....