Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Izgubljen u nekom dalekom snu...(II deo)

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    03112010

    Izgubljen u nekom dalekom snu...(II deo) Empty Izgubljen u nekom dalekom snu...(II deo)

    Počalji  Dacha67

    Izgubljen u nekom dalekom snu...(II deo) 123237765_14549513_694388
    Čemu???Tišina odveć pritisla,tvoja tišina... A,teg mog života pretežak... Svi putevi i znakovi na njima isti , ništa ne govore...u svakom vidim te, u svakom čujem te... Čujem korake,pitam se da li su tvoji... Tvoj lik si prekrila velom tišine. Neočekivano. Bez reči... Pokušavam shvatiti izraz tvog lica, pogleda, a ponajviše tvojih usana koje su se nekada toplo šetale po mojima...Kako mi to davno izgleda...Da li ti to odustaješ da snovima mojim lutaš? Odustaješ? Da reči moje slušaš...A,tvoje reči postaju nečujne za mene,takvim si ih učinila...I zagrljaj više nije moj,možda sad pripada nekom drugom...Ostajem samo ja i odraz moje želje za tobom,kao u slomljenom ogledalu... Privikavam se na svoju tihu tugu...umoran,prepušten sam sebi i životu koji me šiba,da bez puta i putokaza vodi me...Tamo... Tamo gde me nećeš više prepoznati i usne moje poljubiti...Tamo gde poželeti me više nećeš...Ne,nije moralo tako biti... Naprežem se...naprežem moje misli,telo,dušu da prepoznam te ponovo,osetim,naslutim, tu,u blizini mojoj gde posmatrla si me...Tu si nemirnu reku mojih želja krotila i nestala... Zagrljaj prazan ostavila...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 10:27 am