Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Tvoja a tako sama....

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    05112010

    Tvoja a tako sama.... Empty Tvoja a tako sama....

    Počalji  Rugalica jezicara

    Znas li kako srce zadrhti kada te oci ugledaju,kada cujem tvoj glas...Tuzne su noci u kojima nema ni traga od tebe,samo blede senke neceg sto je bilo,neceg sto me je cinilo srecon sada mi prave drusto u ovoj polutami sobe....Kroz zvucnike izlaze note onih pesama u kojima trazim one mrve koje su ostale iza nas,i ponovo se secanja vracaju...kao u inat,a ponadala sam se da je sve to tamo negde duboko zakopano,da se nemoze povratiti...O kako sam se samo prevarila....Sve je tu opet kao nekada,i ti si opet tu....Vratio si se sa istim onim sjajem,podjednako neodoljiv kao sto si bio,probudio u meni ono sto sam mislila da si ubio svojim odlaskom-moje emocije....Nisi ih ubio,samo si ih zaledio,da bi ih sada opet odledio svim svojim starim neodoljivim lazima....Ponovo,ista prica,i vec joj vidim kraj kakav ce biti...Ali zasto ponovo padam na isto? Zasto ponovo dozvoljavam sebi da budem tvoja a sama....Cemu vodi ovo sve?Nisam vise svesna realnosti,kada nisi tu govorim sebi da necu ti dopustiti da mi se vratis pod kozu,u srce...ali cim se pojavis,ja ti svoja vrata srca otvaram i pustam te da tu nadoknadis sve sto nemas a potrebno ti je....Lepo je znati da si voljen,zar ne?I posle ovoga ostace ono isto pitanje bez odgovora....Da li cu ja ikada osetiti tvoje reci-Volim te?....