Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Vazduh ispunjen mirisima...tvojim...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    06112010

    Vazduh ispunjen mirisima...tvojim...  Empty Vazduh ispunjen mirisima...tvojim...

    Počalji  Dacha67

    Vazduh ispunjen mirisima...tvojim...  123237765_2101111_701371

    Lagano šuštanje lišća na vetru,...bilo je neke simbolike u tome...vazduh ispunjen tvojim mirisima i mirisima kiše...Sve je to predstavljalo zavodljivo okruženje...Prsti umesto tkanine na haljini, našli su topli put na tvojoj koži...Prelazio sam njima preko tamnih vrhova koji su bubrili od iznenada probuđene strasti...Moji prsti su te predivno mučili,volela si te muke... Gledao sam i proučavao tvoje lice...oči su ti postajale zagonetne,menjale boju,a kapci teški, polako se spuštali... Nisi zatvarala oči samo si ih krila... Preklinjala,molila,vapila si tim pogledom da nastavim kad su moje ruke lagano zastale...Oči su ti se zatvarale, dah postao drhtav od ushićenja... Tad su tvoji prsti postali odvažniji, smeliji...Smešili bi se jedno drugome, voleli se i duhom i telom... Želeo sam dokaz da sam jedini,i nesvesno sa žarom u očima tražio ga...Sve do onog momenta kad savršenstvo što se imenom tvojim zove nije pripalo meni...I tada,pretvarao bi se u osećajnu zver i uživao u svojoj sreći jer jedino tako iznova i iznova,srećan sam mogao biti samo sa tobom...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 10:15 am