Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


3 posters

    Spas u alkoholu

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

     	 Spas u alkoholu  Empty Spas u alkoholu

    Počalji  Good_witch Pet Avg 13, 2010 12:01 am

    Alkohol moze da deluje kao smirujuce sredstvo, ali u ogranicenim kolicinama. te ogranicene kolicine su par casa, a ne cela flasa pa ne znas gde se nalazis. navika da se pije alkohol se zove alkoholizam, iliti pijanstvo. to su ljudi koji jednostavno ne znaju sta rade, ne secaju se da su uzeli i stukli par flasa i to bez ikakvog razloga, kao sto bi normalan covek uzeo i popio casu vode ako je zedan. mnogo ljudi lako postaje alkoholicar tako sto im se nesto ruzno-tuzno desi u zivotu, pa kao aj da utolim tugu ili bes u picu, al kad se jednom postane alkos tesko se posle vraca.
    Da li je alkohol sredstvo koje pomaze kada nam je tesko ili odmaze?
    Poznato je da umereno koriscenje alkohola siri krvne sudove i snizava pritisak. Sta znaci umerenost u alkoholu i gde je granica izmedju navike i potrebe. Da li takva potreba zaista postoji ili je umisljena?

    Da li bi isto moglo da se kaze i za droge?
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

     	 Spas u alkoholu  Empty Re: Spas u alkoholu

    Počalji  nbgbbc Ned Avg 15, 2010 12:30 am

    Prema medicinarima nema umerenog.Cak i jedno pivo dnevno je jedan od stadijuma alkoholizma.Naravno da postoji potreba jer da ne niko ne bi cirkao.
    Droge su vrlo slicna stvar.Neke kulture konzumiraju droge dok izbegavaju alkohol.Sve je stvar podrucja i obicaja.Dok se kod nas deci potura casica rakije u npr nekim delovima Mexika konzumiraju peyot.Inace kaktus sa halucinogenim dejstvom.U Kini se pusi opium i da ne nabrajam.Razlicite kulture,razliciti stimulansi.Jednostavno to je u ljudskoj prirodi.  	 Spas u alkoholu  498680
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

     	 Spas u alkoholu  Empty Re: Spas u alkoholu

    Počalji  Rugalica jezicara Sub Avg 21, 2010 8:34 am

    Svaku potrebu za bilo cim je covek sam sebi stvorio u glavi,i samim tim umislio da prosto on mora popiti to pice koje zeli...Isto tako je sa drogom,cigaretama,kafom,i svim onim stetnim navikama...Ja sam ubedjena da ne mogu bez cigareta,jer sam sebe ubedila u to,al isto tako za 26godina samo jednom sam popila gutljaj piva,i nikada nisam imala zelju niti potrebu da uzmem neku vrstu alkoholnog pica,kao ni bilo koju vrstu droge...Nisam protivnik umerenog koriscenja pica (svaki covek mora znati gde mu je granica u svemu),ali sam jako veliki protivnik alkoholicara koji se ne trezne,koji zanemare sopstveni zivot,ili jos gore dom i porodicu,zbog alkohola...to vec postaje pakao..

    Sponsored content


     	 Spas u alkoholu  Empty Re: Spas u alkoholu

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Mar 29, 2024 7:12 am