Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Sebi necu te oprostiti...

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    27112010

    Sebi necu te oprostiti... Empty Sebi necu te oprostiti...

    Počalji  Rugalica jezicara

    Nisam verovala da ce mi ikada tako prazno zvucati tvoje reci, da ti vise nikada necu verovati,ali tako je...Naterao si me da pocinim zlocin-da ubijem ono najlepse u meni sto sam osecala prema tebi:LJUBAV!!! I dok pokusavas da sakupis delice razbijene case,koja vise nikada nemoze biti ono sto je bila,ja pokusavam da te ne mrzim...pokusavam da nadjem opravdanje za svaku tvoju laz,za svaki trenutak koji sam te cekala a nije te bilo...Pokusavam zastiti sebe od tebe,jer jos jednom sruseni snovi,zelje i nadanja bih bili previse za mene...Podizem zid koji vise nikada neces moci srusiti,nikada neces ni zaviriti iza njega.Nikada ti vise necu dozvoliti da vidis koliko mi znacis,i da hranis svoj muski ego mojim suzama...I nakon svega,ne mrzim te,zelim ti srecu sa njom,ali onu pravu i iskrenu srecu.Zelim da jednom osetis i uvidis da je zivot mnogo lepsi bez lazi i foliranja.Svaki osecaj je ljudski samo ako je iskren.Zelim ti da bilo koji osecaj i emociju dozvis iskreno...potrudi se,vredi...Ja cu se potruditi da precutim kada te neko spomene,da sakrijem ono sto mi gori u mislima,da budem nasmejana,da odglumim ravnodusnost pred tobom,da odbacim ono sto je deo mene a sto nosi tvoje ime,da nadjacam u sebi glas savesti i zabranim sebi da te pozelim makar uz neku pesmu...Vidis ispred mene je mnogo vise zadataka,a ti imas samo jedan-pokazi sebi da si COVEK....
    Share this post on: reddit

    Maja

    Počalji Ned Nov 28, 2010 2:28 pm  Maja


    U jee
    Sebi necu te oprostiti... 965993

    Od ovoga moze da se rikne Sebi necu te oprostiti... 965993 Sebi necu te oprostiti... 965993
    Good_witch

    Počalji Ned Nov 28, 2010 4:14 pm  Good_witch

    no coment Rugalice Sebi necu te oprostiti... 264895
    Rugalica jezicara

    Počalji Ned Nov 28, 2010 7:15 pm  Rugalica jezicara

    Dobro je bar ovde da ne smeta moj stil pisanja blogova,ljudi sta cu blogove pisem sa emocijama,ne umem ih pisati po principu decijih sastava-Dosla sam sa posla,istusirala se,obukla bade-mantil,skuvala caj i sela za komp..... (Kao oni koji konstantno kritikuju moje blogove)...Ljubim ja Vas... Sebi necu te oprostiti... 903
    nbgbbc

    Počalji Uto Nov 30, 2010 10:30 am  nbgbbc

    Neno bre sta ti je?SSta imass da objassnjavass svoje pisanje.Kome se ne djasvi nek preskocci.Nemoj da se primass.Zaboravljass kolko su ljudi sujetni.Mada ne kapiram ni ja zassto ovo pissem jer nisam primetio da si kritikovana Sebi necu te oprostiti... 956215
    Rugalica jezicara

    Počalji Uto Nov 30, 2010 3:35 pm  Rugalica jezicara

    Bane ovde u prethodnom blogu sam toj osobi istolerisala ZABIJANJE NOSA GDE MU NIJE MESTO,ali sa ovim blogom se to ponovilo na drugom mestu,iz tog razloga sam samo prodiskutovala malo o tome...Jbg prezirem tkz."pametnjakovice" koji neznaju ni gde su suplji...no idemo dalje,tamo vise nema pisanja,a ta osoba je ostavljena sopstvenoj nemoci da konacno shvati da se zivot sastoji i od emocija ma kakve one bile...Ljubim ja vas Sebi necu te oprostiti... 903

    Počalji   Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 6:52 am