Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Nasem Banetu....

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    28122010

    Nasem Banetu.... Empty Nasem Banetu....

    Počalji  Rugalica jezicara

    Ovo je trenutak kada treba napisati nesto o osobi koja je posebna na svoj nacin..Da...ti dragi nas!Danas je dan koji nas (osobe koje te vole) podseca da ovaj zivot,ma koliko bio surov i nemilosrdan,vredi..Vredan je jer imamo tebe-tebe koji si tu da nas utesis,svojim izlaganjem potkovanim iskustvom zapanjis,tebe koji imas sve odlike jednog COVEKA....Kazu svi smo mi ljudi,ali retko ko je Covek,upoznavsi tebe shvatili smo puno znacenje te recenice...Necu ti se zahvaljivati,jer znam da ti to nije potrebno,necu ti ni reci da se ne menjas-jer znam da ces uvek ostati to sto jesi-covek vredan paznje i postovanja...Tvoj brod zivota je davno isplovio iz luke detinjstva i poceo ploviti morem zvanim-zivot...Na tom putu su te pratile mnoge oluje,kojih ce uvek biti,ali ne dozvoli nikada da te oluje sruse tvoj brod,plovi uvek dalje,trazi sunce koje ce oterati oluje,i nikada ne zaboravi ko si i koliko vredis,jer samo tako ces uploviti u novu sigurnu luku...Dragi nas necemo ti pozeleti ono sto ce svi a sto se podrazumeva,zelimo ti ono sto se niko nije setio da ti pozeli,a sto iscekujes cuteci....Neka ti i to ne izreceno,sto samo ti znas-bude ispunjeno...
    Srecan ti rodjendan u ime svih tvojih prijatelja sa ovog foruma....
    Nasem Banetu.... 403551 Nasem Banetu.... 900761

    Share this post on: reddit

    Good_witch

    Počalji Uto Dec 28, 2010 12:17 pm  Good_witch

    Dragi Bane sta reci druze moj ...ne mogu naci prave reci da ti
    opisem koliko mi puno znacis ,koliko sam zapravo srecna sto sam te upoznala i dobila najveci dar tebe za prijatelja.Bio uz mene kada mi je bilo tesko znala sam te gusiti svojim glupostima i ti si sve to trpeo i delio savete....Danas je tvoj dan zato ti ovim putem cestitam tvoj Rodjendan.Zivot je kratak druze moj,zato ga iskoristi do maximuma,prekrsi sva pravila i nemoj se kajati za bilo sta sto mami osmeh na tvoje lice.Zelim ti mnogo iskricavih i zaljubljenih godina (iako ne verujes da ljubav postoji).Da stalno budes u belicastim oblacima.Zelim ti ...jos mnogo carobnih reci..mnogo svetlucavih zelja ...zelim ti ono sto se niko nije setio da ti pozeli a sto ti iscekujes cuteci.
    neka ti to neizreceno sto samo ti znas bude ispunjeno!
    Da i nemoj nikada zaboraviti da "sanjas" a ja ti od srca zelim da svi tvoji slatki snovi postanu stvarnost. Nasem Banetu.... 929867 Nasem Banetu.... 372907

    Nasem Banetu.... Birthd10
    nbgbbc

    Počalji Sre Dec 29, 2010 10:09 am  nbgbbc

    Drugari hvala puno. Nasem Banetu.... 976817
    guardian_angel

    Počalji Sre Dec 29, 2010 10:42 pm  guardian_angel




    Druze , srecan rodjendan i neka sve lose nestaje ispred tebe kao ispred ovog helikoptera!
    Ziv mi bio!

    Počalji   Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 11:50 am