Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Mom Andjelu cuvaru..

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin

    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac
    30122010

    Mom Andjelu cuvaru.. Empty Mom Andjelu cuvaru..

    Počalji  Good_witch

    i210 photobucket com albums bb218 commentsjunkie aalaygems angel fantasy-9 network gif - Picture for Me

    Upoznala sam te sasvim slucajno...Sasvim slucajno i spontano zapoceli smo razgovor kao da se znamo celog zivota.Secam se,pricali smo o svemu i svacemu ljubavi,zivotu,prijateljima...Ni jednog trenutka nisam mogla ni pomisliti da bi jedan tako slucajan susret mogao u moj zivot da unese jednu tako posebnu osobu,srcem i dusom......Mislila sam to je bilo taj dan,sutradan me se neces ni setiti,posto nismo iz istoga grada...Ali ocigledno sam se prevarila......Jer od tog dana si postao jedna od najsjajnijih zvezda na mom nebu ...Preko noci si postao moja zakletva...Moj zastitnik...Moj brat koga nazalost nikada nisam imala a toliko zelela...Ukazao si mi na greske i pomogao da ih ispravim...Slusao si pazljivo sve sto sam ti govorila i moji problemi bili su i tvoji......Cesto sam znala kod tebe isplakati more suza zbog pogresne ljubavi i kojekakvih gluposti...Dokazao si mi koliko vredim,i da covek uopste vredi onoliko koliko prijatelja ima...A s tobom kao delom moga zivota znam da vredim mnogo mnogo vise no sto drugi misle......Ljudi cesto kazu da prijateljstvo izmedju muskarca i zene nije moguce,ali ti ja smo druga strana price te......Bio si uz mene kada mi je bilo najteze u zivotu,kada sam mislila da sam sama na svetu pruzio si mi onog trenutka reci koje su mi puno znacile i koje su mi davale snagu da uzdignute glave krenem dalje da se borim....
    .Svojim recima odnosio si tugu iz mog srca i duse...Govorio si da sam jaka i da mogu sve to izdrzati...sada ti verujem...onda nisam mogla......Ti mi vredis u zivotu mnogo vise no sto mogu da ti kazem i dokazem...

    ...Bio si i ostaces moj najbolji prijatelj...moj stariji brat...moj andjeo cuvar...cuvar mojih misli...srca...osecanja...

    ...Hvala Bogu sto mi te poslao u zivot i hvala tebi sto si ipak ostao u njemu...
    ...Hvala ti na svemu sto si ucinio za mene u ovih par meseci...
    ...Hvala ti sto postojis i sto si bitan deo moga zivota...

    ...Posveceno mom najboljem prijatelju ,mom bratu...mom Andjelu cuvaru.





    Share this post on: reddit

    guardian_angel

    Počalji Čet Dec 30, 2010 3:33 am  guardian_angel

    eva54 - Picture for Me


    Zaista ti hvala.
    Hiljadu puta sam u sebi rekao,boze hvala ti sto si mi omogućio da imam za prijatelja Witch!

    Jer...ti si izvor na kom se umivaju sestre :Dobrota,čistota i lepota!
    Tvoje reci su kao biserne kapi vode na ispucalim usnama coveka u pustinji.
    Tvoje reci gase bol, krepe dusu i napajaju um!
    Ti si magija koja ne želim da prestane!
    Mom Andjelu cuvaru.. 803698 Mom Andjelu cuvaru.. 897853 Mom Andjelu cuvaru.. 976817

      Sada je Uto Mar 19, 2024 11:08 am