Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


3 posters

    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca Empty Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Počalji  Good_witch Sre Avg 18, 2010 10:55 pm

    Razmisljam vec neko vreme o ovoj temi...Zasto ako je zena imala vise partnera u svom zivotu onda za nju kazu da je drolja ,kurva ...itd,a kada su muskarci u pitanju onda sa sto vise je zena bio onda je on bolji frajer ili muskarcina,faca...
    Zasto se drugacije gleda na muskarce po tom pitanju ?
    ...nije mi jasno ako muskarac uziva u sexu i voli sex pa vole ga i zene,
    zasto zene nebi smele imati sexualne odnose,
    a muskarci sto vise zena imaju vece su face u drustvu...
    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca 512947
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca Empty Re: Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Počalji  guardian_angel Ned Okt 10, 2010 6:52 am

    Jednom je neko,nesećam se više ko. Dali moj sugrađanin ili sam to gledao na tv-u a nije ni bitno.
    prokomentarisao na tu temu sa sledećim poređenjem!

    Muškarac kad prevari:
    To je kao da si cipelom ugazio u govno!
    A žena kada pravari:
    To je kao da si se posrao u cipelu!

    Moje lično mišljenje da je prevara jednako kategorisana za muškarca i ženu i da tu nema razlike!
    Ali ipak predložio bih da pogledamo ovako stvari:
    Muškarac da bi bio sa drugom,nemora da zna ni kako se ona zove, a ne nešto drugo! Važno je da je u njemu svojim izgledom pokrenula želju samo za sexom! I muškarcu realno i netreba ništa više od toga. Ono, priče, nežnosti i tako to... Ma to je samo fora da bi dobio opet!
    Dok kod žene mora prvo da se odigra nešto u glavi.(jbg-a kad samo jednu imaju) I ona dok ne oseti da voli na neki način tu osobu, nemože ni biti sa njim!
    E sad kada se vrate oboje kući i taj muškarac a i ta žena... Ko od njih lakše može bračnog druga da pogleda u oči?
    Muškarac što onoj ni ime nezna?
    Žena, što onoga već voli na neki način?
    Znam da će me žene ispljuvati sada,i biće
    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca 816347 ali ja imam svoje suvereno pravo da iznesem svoje mišljenje!
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca Empty Re: Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Počalji  Good_witch Čet Okt 14, 2010 5:55 am

    Pa necu te ispljuvati ali ti moram dati jednu Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca 816347 Pa ovako zena koja u kuci ima zapravo sve sto joj je potrebno ,sto se tice paznje ljubavi i razumevanja nikada nece ni traziti sa strane.Ako sve to nema od svog supruga zasto bi je uopste i grizla savest?Mislim da bi pre on trebao da razmisli o svojim postupcima i zasto mu je zena to potrazila na drugom mestu,sigurno da joj nesto fali sa njegove strane....
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca Empty Re: Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Počalji  guardian_angel Sub Dec 18, 2010 8:45 pm


    Pa dobro sto vi ostali ćutite???
    recite nesto!!!
    Samo je dobijam ćuške uh.....
    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca 443378
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca Empty Re: Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Počalji  nbgbbc Ned Dec 19, 2010 12:46 pm

    Ne volim da generalizujem.Tako da kao ssto postoje musskarci kojima je sex samo fizika i nissta visse tako ima i zzena u tom tripu.Takodje ima zzena koje moraju nessto da osete pa tek onda da zalegnu ima,verovali vi ili ne,musskaraca koji sex tako dozzivljavaju.Stvarno je visse dosta te nebuloze.Iz liccnog iskustva,barem ssto se ticce neta,musskarci su u odnosu na zzene andjeli.Nemam pojma ssta se desilo u poslednjih 15-20 godina ali sam primetio da su zzenke poludele.Tolka borba oko muzzjaka.Pa razne igre.Sujeta,ljubomora...Moram vas podsetiti da se radi o virt. svetu.A tek u real life-u.Pa tu i nozzevi rade.Recite da to nije istina.Zassto?Nemam pojma i ne pada mi na pamet da izuccujem taj sociolosski fenomen.Verovatno da ratovi,nemasstina su uticali na to.Zzene trazze sigurnost.Ili ssta vech.Vechina njih,na sve naravno,possto su "brza vremena"smatra da nema vremena za gubljenje.Plus ako ona zatezze,dochi che druga koja pruzza sve i odma.Bio bi licemer kad bi napisao da nam(musskarima) to ne godi.Da se razumemo.Nisu svi musskarci isti kao i sve zzene ssto nisu iste.Pa razliccitost je bass to ssto nas ccini jedinstvenima.Za svaku krpu ima zakrpa.Al sam se nasrao.SSta u stvari ja zzelim?

    Mir u svetu i da nema gladi. Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca 76010

    Sponsored content


    Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca Empty Re: Zena s vise partnera - drolja, muskarac s vise partnerki - faca

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 2:56 pm