Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Tek kada izgubis-shvatis sta si imao

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    18082010

    Tek kada izgubis-shvatis sta si imao Empty Tek kada izgubis-shvatis sta si imao

    Počalji  Rugalica jezicara

    I ovo vece je za neke obicno,kao i svako prethodno ili ono koje sledi....Za mene je,jedno od najtezih,i posle ove noci vise nista nece biti isto...Veceras sam izgubila nesto jako drago,nesto sto mi jako puno znaci...tebe! Izgubila....ne,kao i uvek nazvacu stvari pravim imenom-odrekla sam te se,odustala sam....sada shvatam,nisam hrabra koliko sam umisljala da jesam,niti sam jaka na delu...Oboje shvatamo da je ovo najbolje resenje,a ujedno shvatamo da je moglo i drugacije,mnogo lepse,bar za uspomene koje nam od sutra ostaju...Ja cu u svom koferu uspomena imati sta da stavim-beskrajne telefonske razgovore,mnogo ispisanih recenica,sve one osmehe koje si mi mamio na lice svojim blesavim izjavama,sve one leptirice u stomaku koje si mi ti probudio nakon dugih godina,svako "laku noc" i "dobro jutro",sve one pesme meni"posvecene",sve one sate koje si meni poklonio....A ti u svom?Svako moje odbijanje,svaki minut izludjivanja,moje hiljadite pokusaje odustajanja od tebe i vracanja,moju ljutnju bezrazloznu,moje histerije......spakuj sve to i samo ce ti reci da te nisam vredna!Preglupo zvuci posle svega,ali fali mi sve tvoje.....Fali mi tvoje prisustvo...Covek tek kad izgubi-shvati sta je imao!Ja sam shvatila....mogla sam imati nesto sto jako puno vredi,ali nisam umela.....zelela sam al nisam znala kako..sve ce ovo proci,nista vise nece biti isto,ali uvek ces biti u posebnom kutku mog srca i u mojim snovima...snovi su jedino mesto gde te mogu voleti bezgranicno,maximalno....i gde te mogu imati bez prepreka!I nakon svega,zelim ti samo najbolje...zelim da vidim osmeh na tvojim usnama,zelim da sreca otera tugu koju sam ti ja stavila u oci,zelim da te vidim-srecnog!A ti.....ako mozes oprosti mi.........
    Share this post on: reddit

    Good_witch

    Počalji Čet Avg 19, 2010 12:06 am  Good_witch

    Srecice predivno iskazana osecanja zaista nemam reci jedino mogu da uz sve ovo prilozim ovu jednu pesmicu....

      Sada je Uto Mar 19, 2024 7:30 am