Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Takva sam -kakva sam i ne zelim da se menjam

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin

    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac
    23082010

    Takva sam -kakva sam i ne zelim  da se menjam Empty Takva sam -kakva sam i ne zelim da se menjam

    Počalji  Good_witch

    Ja nikad nisam umela gledati u zidove ko tele u sarena vrata. Ja sam te zidove rusila kad god bi se isprecili ispred mene. Jesam! I da znate da sam ponosna na to.

    Neko ce reci da sam egocentricna. Ja zaista vrtim svoj svet oko same sebe. I mogu biti i na dnu, i tamo cu biti svoja. I bi cu ponosna i dok bradom budem doticala dno. Takva sam. Neka me osude ako zele. Neka pricaju. Njima na volju. Konzervativne duse. Moralisti. A da me pogledaju u oci? E to je vec zanat. Za to vec treba skola.

    Ja nikada nisam znala kako se odustaje. Ja sam se uvek borila do kraja. Ja sam uvijek padala i dizala se. Mene je ucio zivot. Meni je u krvi da brisem s lica krvave suze i da nastavljam dalje po svaku cenu. Mene mrze i preziru, sto sam takva. Iritirajuca je cinjenica da u meni gledaju ono sto bi zeleli da su, a znaju da nikada nece biti. Jer nisu rodjeni da budu.

    Ja nikada nisam stajala u mestu i cekala da padne kisa. Nisam. Ja sam stajala u mestu i molila kisu da padne. Molila sam. Ja sam molila. Jadno. Kazu da sam jadna jer molim. Jesam. Ako oni tako misle. Ali meni je moja kisa pala. Oni svoju jos cekaju.

    Ja nikada nisam zelela tudji osmeh. Meni je Njegov osmeh infuzija za ranjeno srce. Meni je Njegov glas apaurin za noci ispunjene nesanicom. Meni je On topla kap rastopljena u kutu oka. Meni je On suza. Radosnica moja. Meni je On sve ono sto njima nije. A Njima je zagusljivi plamen bola kad nas vide zajedno. Njima je trn u oku kad je Moj. A Moj je....iako nije Moj. Ni malo. Ni najmanje.
    Share this post on: reddit

    Rugalica jezicara

    Počalji Čet Avg 26, 2010 8:37 am  Rugalica jezicara

    fenomenalnooooooooooooooooooo

      Similar topics

      -

      Sada je Uto Mar 19, 2024 6:35 am