Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


4 posters

    Od ljubavi do mrznje.....

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Od ljubavi do mrznje.....  Empty Od ljubavi do mrznje.....

    Počalji  Good_witch Čet Avg 26, 2010 5:05 pm

    Ako je verovati cuvenoj izreci " Tanka je nit izmedju ljubavi i mrznje" onda je moguce. Ponekad osetim izuzetno stanje besa,ali ne mogu da mrzim jer je to zista prejaka emocija.Misljenja sam da neko mora zaista nesto strasno da uradi meni ili mojim najmilijima.Svi se mi ponekad suocavamo sa burama razlicitih emocija koje je tesko opisati, a gotovo uvek smo skloni da izgovorimo :mrzim to a da nismo cak ni dovoljno analizirali svoje osecaje.
    Od ljubavi do mrznje kazu jedan je korak samo...Mozda je taj jedan korak..a sta je sa svim onim koracima pre toga,ili je to mozda nesto sto se sakuplja vremenom a onda se desi neka situacija i onda je to ona kap u prepunoj casi..Ne mogu nikoga da mrzim ,mozda samu sebe sto sam sebi dozvolila neke stvari u zivotu,ali to je vise bes prema samoj sebi...
    Ljubav je romanticna a mrznja nije ,a opet dva jaka osecanja .....
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Od ljubavi do mrznje.....  Empty Re: Od ljubavi do mrznje.....

    Počalji  guardian_angel Ned Okt 10, 2010 6:21 am

    Iskreno, nema osobe u mome životu koju ja mrzim!
    Kao mlađi, znao sam i te kako da mrzim.Ali nekako vremenom...to se promenilo.
    Valjda sam shvatio,da je mržnja suviše jako emotivno stanje prepuno negativnog naboja i energije koja kao oblak lebdi oko onoga koji mrzi! Čak te osobe pune mržnje su tako mračne i ružne i prepoznaju se na prvi pogled!
    Život je kratak, i ja zaista nemam vremena da učinim nekome tu čast da ga mrzim i sebe totalno ubedačim!
    Predpostavljam da centar teme je situacija kada nekom poklonimo svu ljubav...a kao plod te ljubavi, izrodi se mržnja!
    Pa ko može u životu da najviše razočara? Naravno onaj od koga najmanje očekuješ da će to uraditi!
    Briga mene, šta je rekao ili uradio neki tamo koga eto, samo poznajem! Ali kada to kaže ili uradi osoba koji ja volim i obožavam... ma dovoljno je samo delić onoga što bi drugi uradili. Meni već nije dobro i već sam u bedaku!
    Da bi me neko doveo u to stanje mržnje, morao bi baš dobro da se potrudi da mi sj...e život.
    Ali kunem se da mu nebi ostao dužan.Vratio bih mu ako ne duplo, bar istom merom!
    Eto...već sam se iznervirao! idem da
    Od ljubavi do mrznje.....  333960 jednu!
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Od ljubavi do mrznje.....  Empty Re: Od ljubavi do mrznje.....

    Počalji  Rugalica jezicara Sre Okt 20, 2010 10:30 pm

    Od ljubavi do mrznje.....  512947 Mrznja....Rec sama po sebi govori da se vec radi o necem jako negativnom i mracnom.Iskreno ja neznam kakav je osecaj mrznje,ne zato sto sam fina i sve volim,vec zato sto da bih neko bio u stanju da mrzi nekog,morao bih biti osoba sa jako puno gorcine,besa,i negativne energije u sebi.Ja sebi to nikada ne bih dozvolila,jer tada ne bih bila pozeljna u nicijem drustvu,a samu sebe bih izolovala od sveta.Ko i sta je vredno toga? I kada me povredi neko,radije cu tugovati zbog toga,tuga je ipak prirodni proces ojacavanja svoje unutrasnje snage,nego sto bih zivela sa mrznjom prema nekom. Od ljubavi do mrznje.....  964486
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Od ljubavi do mrznje.....  Empty Re: Od ljubavi do mrznje.....

    Počalji  good sorcerer Pon Okt 25, 2010 2:00 am

    Vodimo ljubav a ne rat .
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Od ljubavi do mrznje.....  Empty Re: Od ljubavi do mrznje.....

    Počalji  Good_witch Ned Dec 26, 2010 9:24 am

    Dragi moj Angel dovoljno si do sad ispusio toga vise nema ....(sory mala sala)dragi moji vidim ja da ovde zaista divnih sanjara ima i zaista mi je cast imati vas za prijatelje ali necemo sada o tome jer to je vec neka druga tema a mi naravno ne volimo da skrecemo mnogo sa nasih tema Od ljubavi do mrznje.....  966883 pa da se ja vratim ovde na diskusiju.Dosta ljudi me je u zivotu povredilo na ovaj ili onaj nacin to vise nije ni bitno ,ali su to osobe koje su mi bile posebno drage nikoga od njih ne mrzimi zelim im svu srecu u zivotu.Neki od njih su shvatili svoje greske neki i nisu ali nije vazno.Ne umem da mrzim nikoga zato lako i prastam ljudima .Ne zelim da zbog toga sto je neko takav kakav jeste da se ja menjam ili postajem osoba puna gorcine i mrznje pre cu takve osobe da udaljim od sebe pa cak ne zelim da zbog njih ni da patim jer su pokazali da nisu dostojni ni tog mog osecaja ....

    Sponsored content


    Od ljubavi do mrznje.....  Empty Re: Od ljubavi do mrznje.....

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 5:09 pm