Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


+2
nbgbbc
Good_witch
6 posters

    Nasilje nad ženskim polom

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Nasilje nad ženskim polom Empty Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  Good_witch Sub Avg 28, 2010 8:08 pm

    Svaki nasilni gest prema zeni pokazuje izvesnu slabost muskarca. Cest je slucaj i da muskarci, koji pribegavaju nasilju, posle izliva besa, najponiznije mole svoju lepsu polovinu za oprostaj, uz obecanje da se to nikada vise nece ponoviti. Ona mu prasta i tako funkcionisu do sledeceg izliva besa.Mislim da muskarci koji udare zensko su zapravo kukavice i ne verujem da to nikada vise ne bi ponovili...ako se jednom usudi da to uradi ,uradice to ponovo prvom prilikom.Obicno su to iskopleksirane osobe koje nisu sposobne da problem rese recima ,vec pribegavaju nasilju.Mislim da takve veze treba prekinuti,ali naravno uvek se i tu naidje na neki problem.
    Sta ako joj on neda da ode,a ona nesme jer ga se boji..?
    Sta ako ona to voli,onda je i ona luda...?
    Sta ako nece zbog dece,jer se boji da ce ostati bez njih...?

    Ima jos puno takih pitanja...

    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Nasilje nad ženskim polom Empty Re: Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  nbgbbc Ned Avg 29, 2010 9:51 am

    U svakom slucaju bolesno je odrzavati takvu vezu u zivotu Nasilje nad ženskim polom 449900
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Nasilje nad ženskim polom Empty Re: Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  dreamer Čet Sep 09, 2010 4:49 am

    Sto ljudi ,sto cudi...Naravno da je nasilje prema zeni od strane muskarca, situacija koja pokazuje psihicko stanje pojedinaca iz redova jaceg pola.Slazem se da kada se to jednom ucini...vise nije pitanje da li ce se tako nesto ponoviti,vec kada ce se ponoviti!!! Vrlo ozbiljna tema...i vrlo aktuelna danas!!!
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Nasilje nad ženskim polom Empty Re: Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  guardian_angel Ned Sep 19, 2010 10:48 pm

    Da, upravu si!
    Šta ako ga voli?
    Šta ako se boji?
    Šta ako nema gde da ode?
    Šta ako ne nailazi na podršku drugih?
    Šta ako neželi da se sazna ?
    To je problem našeg društva,našeg državnog uređenja,našeg zakonodavstva i na kraju naše svesti i mentaliteta!
    Sada postoje neke kao sigurne kuće!
    To su po meni mišije rupe, u koje jadnice moraju da se skrivaju od nasilnika!
    Zakon treba takav da se za takvo delo odgovara kao za silovanje! Pošto to i jeste silovanje duše!
    Nema oprosta nikome!
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Nasilje nad ženskim polom Empty Re: Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  good sorcerer Pet Sep 24, 2010 3:58 am

    Ajao od ove teme se jezim imam bogato iskustvo i mogao bih dosta toga ispricati recimo zamislite situaciju gde muz bije zenu ona pozove policiju policija dodje intervenise pa tu bude i koja samarcina naravno mužu a onda zena odjednom okrene pricu pa po policiji nemojte vi njega da bijete itd itd i sta onda onda se policije okrene i ode i posle par dana ponovo ista prica dok im jednom ne dosadi i pocne da ignorise iste ali ima i recimo toga ne retko da zena maltretira muza ima ima ne cudite se jos kako ga bije ajaooo pa gde da on to prijavi i kome da mu se sav svet smeje a i nema sigurne kuce za njega.salu na stranu jako teska tema jako puno razloga za to prvi i najveci problem je materijalno stanje vecine ljudi od toga sve krece nemastina beda tu dolazi do alkoholizma kocke prostitucije porodice se raspadaju zbog toga a u ovoj nasoj drzavi u bedi zivi 90% stanovnistava i to vec druga generacija stasava koja nije imala sta da nauci pametno od roditelja i naravno kopira iste,znate za hiljadu primera iz vase okoline ko su ljudi koji su nasilni prema deci zenama kao i prema drugim ljudima to su osobe koje su isto tako bile zlostavljane ili su gledale kako otac bije majku itd haos toga nije bilo pre 20 i vise godina ne u ovolikom broju a najgore je to sto ce svakim danom toga biti sve vise i vise tonemo polako ali sigurno.sad sam se isfilozofirao au.
    onjegin
    onjegin
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 2
    Datum upisa : 29.09.2010
    Godina : 50
    Lokacija : novi sad

    Nasilje nad ženskim polom Empty Re: Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  onjegin Sub Okt 02, 2010 8:24 pm

    tema je siroka i moze da se raspravlja mnogo dana i da se bude na pocetku
    samokontrola na obe strane mogu da sprece takve strane
    ponekad coveku dodje da sam sebe mlatne u glavu ali to ne uradi
    svestan ;da ce da ga boli glava posle tog,da nece resiti problem s tim ,
    pa zato neki posezu za tudjom glavom ili necim slicnim pa resavaju bol u svojoj glavi
    mislim da je takav nacin sebican
    potrebno je znaci s obe strane ne sebicno pruziti toleranciju i ukljuciti racio
    postoji uvek resenje ukoliko to obe strane zele
    pa makar to bio i razlaz
    u pocetku na krace vreme , a posle zavisi koliko su ovisni jedno o drugom
    i spremni da se ukljuce u neki novi nacin zivota
    dole nasilje nad oba pola
    zivele forumasice Nasilje nad ženskim polom 403551

    Sponsored content


    Nasilje nad ženskim polom Empty Re: Nasilje nad ženskim polom

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 1:41 pm