Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


4 posters

    Da li je ponos vrlina ili mana?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li je ponos vrlina ili mana? Empty Da li je ponos vrlina ili mana?

    Počalji  Good_witch Pet Okt 15, 2010 3:11 pm

    Sta vi dragi moji mislite da li je ponos vrlina ili mana? Neko je nekada rekao a ja se slazem sa njim...

    Nemoj se smejati onom ko zbog ljubavi izgubi ponos već onom ko zbog ponosa izgubi ljubav, jer nije isto čovek u pustinji i pustinja u čoveku...

    Ponos licno po meni nije mana ali ponekad nije ni vrlina ,ipak je vise vrlina nego mana uhhh vise zbunih samu sebe zato pomazite sto pre i razjasnite mi ovu nedoumicu Da li je ponos vrlina ili mana? 205115
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Da li je ponos vrlina ili mana? Empty Re: Da li je ponos vrlina ili mana?

    Počalji  guardian_angel Čet Nov 18, 2010 9:20 pm


    Po meni, sve je to relativno.
    U glavnom mislim da je pozitivno,biti ponosan! Recimo ponosan sam na svoju decu, ali mi je glupo da zbog ponosa ne zaplačem kada na primer gledam Sve za ljubav!
    Da li je ponos vrlina ili mana? 52448 Da li je ponos vrlina ili mana? 753812
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Da li je ponos vrlina ili mana? Empty Re: Da li je ponos vrlina ili mana?

    Počalji  dreamer Čet Nov 18, 2010 10:29 pm

    Zavisi koja je situacija u pitanju...ne moze se nikako na ovo pitanje odgovoriti sablonski...Covek mora da zna meru u kojoj mora biti ponosan u zivotu...da to ne bi preslo u krajnost...gordost...koje kao osobina spada u smrtne grehove...kako to propoveda ucenje Srpske Pravoslavne Crkve...Ja ne znam za druge...ali kod mene to funkcionise tako sto se oslonim na svoj osecaj ,koji mi kaze kada i koliko ponos moze biti "u igri",a kada za tim vise nema potrebe...
    AFRODITA
    AFRODITA
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 12
    Datum upisa : 14.05.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Grčka

    Da li je ponos vrlina ili mana? Empty Re: Da li je ponos vrlina ili mana?

    Počalji  AFRODITA Sub Maj 14, 2011 9:36 pm

    Ja sam uvek ponosna na samu sebe,i to mi je vrlina...A i drugi su jako ponosni na mene.Tako da ponos ne mogu da okarakterisem kao manu.tanka je linija izmedju ponosa i gordosti.

    ponos je svakako vrlina, ali ako se nepotrebno insistira na njemu, postaje mana.

    osećaj ponosa ne bi trebalo da se oseća često, mislim da to nije normalno.

    i naravno treba pažljivo definisati čime ćemo se ponositi.
    ako preteramo, za čas možemo postati prezrivi, arogantni, nadobudni, nerealni, prezadovoljni sobom, sebični, oholi, gordi...

    bolje je biti pomalo nezadovoljan sobom uvek, to je dobra motivacija za sve u životu. nije normalno ponositi se svakim svojim postupkom ili uspehom, naročito onim materijalnim...

    budite skromni.
    dobro blago se samo hvali.

    uh baš sam ponosna kako sam ovo napisala :]
    heh
    Da li je ponos vrlina ili mana? Belgijanci-nalazili-zene

    Sponsored content


    Da li je ponos vrlina ili mana? Empty Re: Da li je ponos vrlina ili mana?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 2:06 am