Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


3 posters

    I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

     	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  Empty I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?

    Počalji  Good_witch Pet Avg 13, 2010 12:16 am

    Pre neki dan sa drugaricom pricam, sve kao u zezanju, ali sam samu sebe naterala da razmisljam o tome - da li se na kraju vencaju oni koji su u toj nekoj, vreloj, vatrenoj, ljubavi punoj hemije i strasti ili oni sa kojima je sve "mirna luka". Da pojednostavim - postoje one veze koje deluju kao sudbinske, leptirici drmaju sve u sesnaest, strast, emocije, suze, svadje... sve je puno "vatre" i one koje su negde rezonske "pa ovo mi je ok, slatko je, nezno je, mirno je... nije kao ono pre ali je sigurnije". Koja od te dve price zavrsi brakom i koji ima vise izgleda da uspe?
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

     	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  Empty Re: I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?

    Počalji  guardian_angel Ned Okt 10, 2010 8:02 am

    Nažalost danas se sve više sklapa brak iz onog trećeg, što možda nisi direktno navela.
    Brak iz interesa!
    Sve više se gleda ona materijalana strana i ako partner može sve da priušti.... Pa nema lepšeg ni pametnijeg!
    Još ako poseduje moć! neki direktor,vlasnik ili tako nešto! tim bolje jer to kod žena uliva sigurnost da konačno ima alfa mužjaka!
    Koji će brak da uspe?
    Mislim da tu nema pravila,sve te emocije koje su navedene, mogu da budu kod pametnih ljudi a i kod budala!
    Tako da po meni , za uspeh u braku je potrebno razumevanje,tolerancija,predusretljivost,pažnja,i naravno ljubav!
    Zašto kada kažem ljubav,pomislim na svoju suprugu? hm....čudno!
     	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  976817
    neskeni
    neskeni
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 9
    Datum upisa : 01.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : nis

     	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  Empty Re: I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?

    Počalji  neskeni Sre Okt 13, 2010 2:11 pm

    eto dobili smo odgovor koji je u potpunosti realan...tako da je ' hladnopivo' sve rekao  	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  439270 svaka cast i zivela ljubav  	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  286945

    Sponsored content


     	 I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?  Empty Re: I, sa kim na kraju zavrsimo u braku?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 4:51 pm