Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


3 posters

    Cemu odlazak?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Cemu odlazak? Empty Cemu odlazak?

    Počalji  Good_witch Sre Avg 18, 2010 9:22 pm

    Ostavio sam je, nedostaje mi.
    Ostavila sam ga , a sada patim.

    Svakidasnja pojava zar ne?Ljudi odlaze jedan od drugoga sa namerom ili bez nje to sada ne mogu tvrditi .Nista neobicno.Ali vrlo cesto ljudi vrlo impusivno donesu odluku o raskidu, a onda nastupa bol, kajanje, suze,ceznja.
    I cemu odlazak ako ni sami ne znamo sta cemo i nismo sigurni u svoju odluku.

    Da li ste nekada ostavili nekoga bez da ste dobro razmislili ( onako u nastupu besa i vrlo impulsivno), ili je mozda vas neko tako ostavio?
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Cemu odlazak? Empty Re: Cemu odlazak?

    Počalji  Rugalica jezicara Sre Avg 18, 2010 10:09 pm

    Cemu odlazak? 443378 jednu osobu sam ostavila bas u trenutku inpulsivnosti,nerazmisljajuci,i dugo sam se kajala zbog toga,pa cak i patila jako...a jedne osobe sam se odrekla pre nego sto je pocela bilo kakva veza i zbog toga cu se verovatno jos dugo kajati Cemu odlazak? 753812
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Cemu odlazak? Empty Re: Cemu odlazak?

    Počalji  nbgbbc Sub Avg 21, 2010 12:24 am

    Nisam nikad ostavio neku devojku(onako iz nastupa besa i impulsivno),Moji razlazi su se uglavnom desavali sporazumno.A to da li sam nakon toga patio to je vec druga tema.Razlaz izmedju dvoje ljudi se desi kad izmedju njih prestane magija.I tu je kraj.Ozbiljne veze gradi poverenje,ljubav.Ako neko ima problem i nije u stanju da kontrolise svoj bes to mu ne daje za pravo da se na taj nacin igra sa partnerom.Pa jos ako posle toga pati trebalo bi da porazgovara sam sa sobom.Da se preispita sta je ustvari zeleo.Nema pravo da maltretira drugu stranu.Sve ovo vazi za ozbilljne veze.
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Cemu odlazak? Empty Re: Cemu odlazak?

    Počalji  Good_witch Pet Sep 17, 2010 11:15 pm

    Jako sam tolerantna kao osoba i jako dugo mogu da tolerisem neke stvari,ali ako nekome stalno pricam da trebamo razgovarati i pokusati da resimo neki problem a on se pravi lud Cemu odlazak? 76010 e onda posle duzeg vremena pocinjem da gubim strpljenje...i dolazim u situaciju da me izludi i da tada u svom afektu prekinem takvu vezu i ako mi posle bude i zao i patim za skotom ali dzaba tu povratka nema vise tacka je stavljena Cemu odlazak? 38526

    Sponsored content


    Cemu odlazak? Empty Re: Cemu odlazak?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 1:29 pm