Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


+4
good sorcerer
Good_witch
daky357
guardian_angel
8 posters

    Kada se osvrnem oko sebe...

    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  guardian_angel Pon Okt 11, 2010 3:33 pm

    Tapkajuci po dugmicima daljinskog od TV-a ili pralistavajuci novine. Bivamo zatrpani,gomilom informacija, koje nas hteli mi to ili ne ipak emotivno uzdrmaju!
    Ekoloska katasrofa u Madjarskoj koja preti da dodje kod nas,Nesrecni rudari u Cileu , Parada ponosa u Beogradu i jos more informacija od kojih ti dodje da se jednostavno najezis!
    Gde ide ovaj svet?
    Koliki ja nas unutrasnji prag izdrzljivosti i kada cemo jednostavno zaurlati ''DOSTA !!!!!''?
    Ja sam jos pod uticajem jucerasnjih dogadjaja u nasem glavnom gradu.Pitam se dali je bas moralo ovako da bude... da se krv prolije?
    Sta vi vidite kada se osvrnete i kolko vas to dotice?

    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  daky357 Pon Okt 11, 2010 4:08 pm

    Auuuuuuuuu pivce prvo svaka cast za temu vrlo dobra tema. Uprvu si dokle vodi ovo sve? Koliko ce mo jos moci da izdrzimo ovo sve? Moje misljenje je da sve ovo sta nam se desava,unapred smisljeno i pripremano godinama, ljudi su vec otupjeli na sve i sve gledaju kao da se desava nekom drugom a ne nama. Sve je to sistemacki uradjeno da bi se unistilo i ono malo ljudskoga u nama, i da postanemo robovi sistema, gde nam je smisao koju treba posovati? Zar smo zaboravili porodicu zar to nije najveca svetinja koju treba ocuvati? mozda sam malo skrenuo sa teme ali sam morao ovo da kazem
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Good_witch Pon Okt 11, 2010 4:42 pm

    Bravo pivce za temu svaka cast Kada se osvrnem oko sebe... 264895 E sad sta reci prvo zgrozena sam onim sto se juce odigralo u Bg.Iskreno mislim da su pojedini bolesnici jedva cekali da se odrzi Parada ponosa da bi tu mogli da se izivljavaju i lece svoje frustracije....ma da kao ne podrzavaju to ,pa zar je to razlog da se unistava imovina i da se proliva krv...?Strasno a pricamo o nekom ulasku u Evropu pa ko ce bwe jos da nas prihvati ako se ponasamo kao divljaci...???Mislim da zaista sve to nije bilo neophodno pa bwe ako je neko i protiv te parade bio niko ga nije zvao da mora da izlazi na ulicu sto nije sedeo kuci i gledao svoja posla vec je morao da ide tamo i da se izivljava....uzas ljudi hoce te li se vec jednom trgnuti zar nam nije dosta agresije i prolivanja krvi...........Uh sory narode ja se bas raspisala Pivce jos jednom svaka cast Kada se osvrnem oko sebe... 847740
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  good sorcerer Pon Okt 11, 2010 5:18 pm

    Jadni oni policajci ja jedino njih kontam kako im je ovih drugih mi nije zao da ima pravde treba policija da bije i jedne i druge uzas jedan,a sto se tice madjara to pivce zna sta ja mislim,a do nas to nece dovatiti,ima resenje popimo po pivce da smirimo zivce Kada se osvrnem oko sebe... 498680
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  dreamer Pon Okt 11, 2010 7:24 pm

    Sta reci...sto nas ne ubije ...cini nas jacim...Neke stvari ne mogu da shvatim...Vecina ljudi je vec oguglala na stvari koje nam se desavaju u kontinuitetu vec dve decenije...Treba biti zaista i psihicki i fizicki jak,pa ne dozvoliti da te ove stvari pogadjaju... Ljudi imaju svoje probleme ,pa izgleda da ne obracaju paznju na sve ove gadosti koje nam se desavaju...pocev od te "parade",pa do tih izbezumljenih ljudi koji unistavaju nas grad,dovodeci u opasnost i svoje i tudje zivote...iz ko zna kojih razloga...politickih...,huliganskih, a najmanje licnih...nazalost...
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  guardian_angel Uto Okt 12, 2010 2:14 am

    Šok u Medakovićevoj 113

    DEČAK PRONAŠAO ZAKLANOG PSA


    Kada se osvrnem oko sebe... 2287110 Ponedeljak,11.Oktobar,2010.
    Monstrum nožem izbo psa i ostavioga da iskrvari ispred ulaza u zgradu u Medakovićevoj ulici broj 113 ubeogradskom naselju Medaković.

    Psa Đoleta, koji je bio lokalni komšijski pas, pronašao jedevetogodišnji dečak koji živi u pomenutoj zgradi. On je ispričaopoliciji da je video čoveka s kapuljačom na glavi i velikim nožem uruci kako se udaljava od zgrade. Pas je iskrvario nekoliko minuta poštoje monstrum pobegao.
    Pas je pronađen na svega 200 metara od mesta gde i kuja Mila, kojojsu odsečene sve četiri šape. Komšije tvrde da se radi o istoj osobi.
    [b]- Nećemo nikog da optužujemo, ali smo sigurni da je isti monstrum kojije ubio psa Đoleta onaj koji je i Mili odsekao šape. Đole je biomiljenik dece. Spavao je u ulazu i svakodnevno smo ga hranili i brinulio njemu. Istina je da je često lajao, ali nikada nikoga nije napao.Imao je samo godinu dana. Ovo je strašno - ogorčeno kažu građani.



    Ovo je bio citat,iz kurura 11.10.2010 god.
    Šta reći za ovog monstruma?
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Good_witch Čet Okt 14, 2010 5:34 am

    Ovo je strasno dajte bwe ljudi kuda vodi sve ovo pa zar nije dovoljno izivljavanja i ubistva ljudi sad se pocinje izivljavati i na zivotinjama..


    Vest koja je juce uzdrmala skoro sve je bruka nasih navijaca u Djenovi....Italijanska policija saopštila da je uhapsila 17 srpskih huligana koji su ucestvovali u neredima pre, za vreme i posle prekinute utakmice Italija-Srbije. Medju uhapsenima je i tetovirani huligan koji je sa crnom maskom na glavi sekao zastitnu mrezu.Nakon sto su u pojedinim autobusima pronadjeni "topovski udari", italijanska policija zabranila je polazak navijaca i naredila detaljan pretres kako gledalaca iz Srbije, tako i svih autobusa. Prema tvrdnjama karabinjera Bogdanov je kod sebe imao i rucnu bombu koju je drzao na grudima kad je uhapsen.Nemiri i mucne scene na stadionu u Djenovi uzbudili celu Evropu. Vodja huligana Ivan Bogdanov vec u zatvoru "Marasi". Pljuste izvinjenja....Zar vise nema mira ni na utakmicama zar se ovo zove sportski duh...pa zar je malo bilo sto se napravilo po Beogradu zar sad pocinjemo svoj bes da iskaljujemo i vani....?Kada se osvrnem oko sebe... 340868

    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  daky357 Čet Okt 14, 2010 10:19 am

    Draga moja drugarice, ja sam strasno ogorčen sta se dešava to sve, nasilje prema bilo kome se grozim i osudjujem,a sta se tice "hulganstva" i utakmice u italiji postavljam jedno pitanje" da nije mozda sve to namesteno"? Da see to desilo kod nas pa bi covek rekao hajde dli su nekome kes pa su pustili unutra a sa druge strane oduzimali su deci flasice sa vodom a kako su mogle baklje i ostala"teska artiljerija" dase nadje pa cak prema mojim informacijam i motorna testera da zavrsi na tribinama? Dalisu zaista krivi samo nasi navijači?
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  guardian_angel Pet Okt 15, 2010 6:14 pm

    Šta nam je činiti?
    Imam osećaj, da ovu našu nesrećnu državu, namerno neko gura u ponor!
    Gledam kako cene rastu, uvode se novi zakoni,pravila, sve manje i manje imamo slobode u svakom pogledu!
    Cene su malte ne iste kao da živimo u državama evropske unije! Benzin naj skuplji u regionu, cigarete osrednjeg kvaliteta skoro 10 eura.Pa toliko su i u Nemačkoj!
    Nesrećna zarada ode na dažbine i hranu! i to da se pazi šta se kupuje jer nema rasipanja ni na hrani!
    Ko ima roditelje i da oni mogu da mu pomognu...to je premija sve nogama u guzicu od sreće!
    Određeni broj ljudi u državi uživa, vozi dobra auta,jahte,avione, ide na letovanja i zimovanja a mi ostali radimo za njih za neku bednu novčanu nadoknadu i sve srećni jer možemo lako ostaiti i bez toga!
    I tako vreme prolazi,mi sastavljamo kraj sa krajem i trčkaramo za obećanom šargarepom na dugačkom štapu, koja se zove EVROPSKA UNIJA"
    Jednoga dana kada se trgnemo iz ove anestezije,shvatićemo da nam je ostalo još malo života i da smo ga proveli (da mi neko ne zameri) kao svinja u oboru! Niti šta videli niti šta čuli!
    Voleo bih da vidim izlaz iz ove situacije... ali nažalost kao da sam u živom blatu i ako se budem otimao,sve brže ću tonuti!
    Kada se osvrnem oko sebe... 110964
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  good sorcerer Sub Okt 16, 2010 6:44 pm

    ajmo kume u jevropu pa sta nam bog da valjda nadjemo neke tetke da nas sponzorisu dok jos imamo snage drugog resenja nema hihihihihihi
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  guardian_angel Pon Okt 18, 2010 4:19 pm

    Ajmo kume. dosta je bilo!
    Samo.... gde ćemo?
    Dali da jurimo nemice? ili italijanke? možda francuskinje.... mada iskreno ,sada bi i rumunke bile premija!
    A Moldavke?? hahaha!
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  nbgbbc Pon Nov 01, 2010 3:01 am

    Taccno tebra.Bile bi premija.Nekad si mogao da je odradiss za jednu ccrvenu a sad...Mada mozzda i sad rade na crvenu.Samo ssto ta crvena ima visse nula. Kada se osvrnem oko sebe... 92665
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  nbgbbc Pon Nov 01, 2010 6:36 pm

    U Valjevu je danas otvoren Centar
    za podrssku zavisnicima od psihoaktivnih supstanci, ccime je poccela
    realizacija projekta "Povratak s margine".

    Centar za podrssku otovoren je u okviru Savetovalissta za bolesti
    zavisnosti Psihijatrijske sluzzbe Zdravstvenog centra, a projekat
    "Povratak s margine" partnerski sprovode Psihijatrijska sluzzba i NVO
    "Dobri ljudi".

    Taj projekat bi trebalo da doprinese smanjenju broja zavisnika, kao i
    boljem polozzaju korisnika usluga Psihijatrijske sluzzbe.
    Bravo za Valjevo
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  nbgbbc Sre Nov 03, 2010 3:04 am

    Pre jedno 5 min je bio zemljotres.Pokussavam da saznam gde i koje jaccine.Dobro se osetio u Beogradu.Matorce mi ladno probudio.Nadam se da su svi ok.
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Good_witch Sre Nov 03, 2010 10:03 am

    Bravo sreco nocas oko 1h i 56 min veci deo Srbije je protresao zemljotres...Jacina je bila kako se nezvanicno saznalo 5,4 rihtera a epicentar je bio u selu Vitanovac kod Kraljeva. Ne znam kod vas kako se osetilo ali kod mene je bas dobro protreslo. Kada se osvrnem oko sebe... 764511
    Maja
    Maja
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 36
    Datum upisa : 29.10.2010
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Maja Sre Nov 03, 2010 11:24 am


    Ja sam se probudila minut pre nego sto je poceo zemljotres Kada se osvrnem oko sebe... 312902

    Bas je bilo odvratno, cela zgrada se tresla, cak iz kuhinje sam cula kako se

    case drmaju, i pomislis to je to gotovo Kada se osvrnem oko sebe... 443378


    Moju seku i tatu probudilo treskanje, a mama hrkoce u svih sest Kada se osvrnem oko sebe... 688540


    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Rugalica jezicara Sre Nov 03, 2010 6:52 pm

    Svakoga dana osvrcuci se oko sebe vidim bezbroj hladnih,namrstenih,uzurbanih ljudi koji nemaju vremena ni za "zdravo" u prolazu.....Jadan je takav zivot,zar ne?
    Maja
    Maja
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 36
    Datum upisa : 29.10.2010
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Maja Sre Nov 03, 2010 10:42 pm


    Nazalost je tako Kada se osvrnem oko sebe... 414261

    Jedna devojka iz moje zgrade, dolazila kod mene svaki dan, lepo smo caskale

    I jedan dan je vidim na ulici, kad ona mrtva ladna prodje pored mene

    Kada se osvrnem oko sebe... 816347 ni cao da kaze Kada se osvrnem oko sebe... 589941

    Ja reko mozda me stvarno nije primetila, al me iskulirala jos para puta tako Kada se osvrnem oko sebe... 76010

    ne razumem
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  nbgbbc Ned Nov 07, 2010 12:27 am

    To su ljudi koji nemaju kuchno vaspitanje.
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  guardian_angel Pon Nov 15, 2010 7:42 pm



    Za SMS poruku,namenjenu za pomoc postradalima od zemljotresa, koja kosta 50 dinara, na to se uracunava PDV 18 posto!
    Nemogu da verujem,koliko je gladna i nezasita ova nasa vladajuca grupa gusara!
    Sram ih bilo!!!!!!
    Kada se osvrnem oko sebe... 502691
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  guardian_angel Sub Feb 05, 2011 7:13 pm

    Eto jos jednog mitinga...ravnodusno sve to posmatram jer je ko zna koji
    po redu i postao je sastavni deo danasnjice...samo da li ce imati efekta?
    Ko ce da vrati blagostanje ovoj zemlji koja je osiromasena...kome
    verovati?
    Kada se osvrnem oko sebe... Moz-screenshotKada se osvrnem oko sebe... Moz-screenshot-1

    Sponsored content


    Kada se osvrnem oko sebe... Empty Re: Kada se osvrnem oko sebe...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto Maj 14, 2024 12:26 pm