Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


3 posters

    Zavisnost od SEXA

    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Zavisnost od SEXA Empty Zavisnost od SEXA

    Počalji  good sorcerer Čet Okt 21, 2010 2:24 am

    Što je zavisnost od seksa ili opsednutost njime? Različiti obliciseksualnog ponašanja se javljaju kod opsednutosti seksom: preteranamasturbacija, seks s prostitutkama, seksualna masaža, seks prekotelefona, anonimni seksualni susreti...

    Zavisnost od seksa ili opsednutost seksom podrazumijeva seksualnoponašanje koje značajno utiče na normalan život pojedinca. Ovakvoponašanje može poremetiti vezu, posao, zdravlje i / ili psihološkostanje osobe. Zavisnici od seksa rješavaju probleme seksom inastavljaju to činiti i pored neugodnosti.

    Koliko ste zavisni od sexa? Zavisnost od SEXA 110964 Zavisnost od SEXA 798494
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Zavisnost od SEXA Empty Re: Zavisnost od SEXA

    Počalji  guardian_angel Pet Okt 22, 2010 2:53 pm


    Ja neznam dali sam zavisnik,jer neznam kako da odredim u kojoj je meri normalno
    a u kojoj preterano?
    Ali ako postoji zavisnost,bilo bi dobro da postoje kuće u kojima bi ovisnici bili lečeni,
    tako što će dobijati recimo samo dva puta dnevno sex sa nekim extra tetama koje će raditi honorarno u interesu i dobrobiti društva!
    U tom slučaju ja bih mogao od lekara legalno da dobijem uput na lečenje u takvu neku instituciju
    i nebih imao problema u braku, jer ... bože moj! bolest je svačija i nebira gde će da udari!
    Kume,mislim ja na tebe xexexe!!
    Zavisnost od SEXA 946634
    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Zavisnost od SEXA Empty Re: Zavisnost od SEXA

    Počalji  daky357 Pet Okt 22, 2010 4:43 pm

    E pivce slazem se sa tobom i jos bi dodao da bi trebalo jako dugo da se "skinem" sa ovisnosti Zavisnost od SEXA 556346 Zavisnost od SEXA 556346 Zavisnost od SEXA 556346

      Sada je Ned Maj 12, 2024 1:05 pm