Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Želeo sam...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    23102010

    Želeo sam... Empty Želeo sam...

    Počalji  Dacha67

    Jako sam želeo tvoj dlan prineti usnama i zadržati ga dok se otkucaji tvog pulsa ne smire... Želeo sam otvoriti tu nežnu ruku,koja me je onda tako nežno milovala, i spustiti usne na nju...Svoju ruku bih bez razmišljanja ispružio i igrao bih se tvojim neukrotivim pramenovima... Želeo sam svaki pramen stisnuti prstima, uroniti u kosu, osetiti kako me miluje po licu...Kako bi to lepo bilo,ali, sve bi to bilo ništa u odnosu na ono što sledi... Pošli bi u sobu gde bi ostatak večeri proveli u vođenju ljubavi...Smešila bi se smeškom žene koja zna da umirem od želje za tobom...Sedeli bi blizu jedno drugoga, milovali se,nežnim poljupcima govorili...Možda bi tvoja ruka milovala moje bedro... Možda bi ja slučajno prstima okrznuo tvoju dojku... Odgurnula bi mi ruku, ali u očima bi ti gorela želja...Šta to pokušavaš učiniti?Izludeti samu sebe?Ili mene?Tako silno sam te želeo... Bez obzira na tvoje ’’protivljenje’’ poljubio bih tvoja stisnuta usta, ljubio ih sve dok se usne ne bi otvorile i uzvratile mi...jače od pogleda, od poljubaca,na tebe je delovao moj glas... tih,prigušen, promukao intiman... Mada se uopšte nismo dodirivali, imala si osećaj kako ti moj glas prodire kroz odeću i dodiruje te,po celom telu...Moje su oči našle tvoje, i ti si se predala... Želeo sam... 73239_170714719612357_100000214896565_631434_3114083_n
    Share this post on: reddit

    No Comment.

      Similar topics

      -

      Sada je Pon Maj 20, 2024 3:14 am