Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


+5
dreamer
good sorcerer
daky357
Danijela1
Good_witch
9 posters

    Da li zaista jos uvek postoje......?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  Good_witch Pon Sep 20, 2010 8:28 am

    Ponekad se zapitam da li pravih prijatelja jos uvek ima....ili su izumrli kao dinosaurusi....imam nekoliko razocarenja....ljudi koje sam jako volela i smatrala ih kao nekog svog najrodjenijeg... imam prijatelja jos uvek....jako dobrih... ali...

    Da li su Vas nekad razocarali... izneverili?!
    Poznata je ona izreka"I kada svi odu, ostaju samo prijatelji.````

    Da li je to bas tako....mozete li se osloniti na svoje naj prijatelje?
    Imate li ih uopste?
    Danijela1
    Danijela1
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 97
    Datum upisa : 15.09.2010
    Lokacija : Beograd

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  Danijela1 Pon Sep 20, 2010 2:43 pm

    Mislim da jos ima pravih prijatelja, ja ih imam dosta na koje mogu da se oslonim. Da li zaista jos uvek postoje......? 119829
    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  daky357 Uto Okt 05, 2010 4:25 pm

    Mogu da ti kazem da ima jos uvek pravih prijatelja(barem ih ja imam),bio sam pred samim vratima pakla,svud sam prosao,a da nepominjem bombardovanje i kosovo bilo je tesko ali tu se vide pravi prijateljikojih je malo.Imam prijatelje koji bi dali život za mene a naravno i ja za njih. Da li zaista jos uvek postoje......? 119829 Da li zaista jos uvek postoje......? 119829 Da li zaista jos uvek postoje......? 119829 Da li zaista jos uvek postoje......? 119829
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  good sorcerer Sre Okt 13, 2010 2:54 am

    Naravno da postoje pravi prijatelji jos kako, ali ne u velikom broju jedan ali vredan bar je kod mene tako.
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  dreamer Čet Nov 18, 2010 10:51 pm

    Uuhhh...sjajna tema svaka cast...Opet...mogu govoriti samo iz svog iskustva ,sto ne znaci da je ovo pravilo ,vec da nisam imao dovoljno srece, kada su prijatelji muskog pola u pitanju i da je ovo samo izuzetak...Nemam pravog prijatelja kada je jaci pol u pitanju ,ali zato prosek vade prijatelji lepseg pola, tako da sam u tom pogledu zaista zadovoljan...Nije stvar u tome ni kakav si prema prijatelju,niti kako se postavis prema njemu...jednostavno...ili imas srece pa nadjes prijatelja ili nemas( kao ja ),pa ceo zivot uz Tebe budu tzv.prijatelji, koji pokazu svoje pravo lice kada se najmanje nadas i ocekujes...
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  guardian_angel Pet Nov 19, 2010 5:42 am


    Svaki čovek bi prvo trebao da ima pravog prijatelja u porodici! Roditelji,Supruga, suprug i deca!
    Još ako ima i prijatelja koji nije deo porodice a voli se baš kao da jeste deo porodice, onda tu sreći nema kraja!
    Ja imam takvog prijatelja, kojeg volim da vidim kada nikog ne želim da vidim.
    15 godina se družimo i svugde smo bili zajedno.Pa čak smo i ovde zajedno!
    Jednom je on izjavio,objašnjavajući nekome naše prijateljstvo da je to više od prijateljstava, da je to ljubav! I zaista jeste tako!
    od boga mu zdravlje!
    Da li zaista jos uvek postoje......? 174172 Da li zaista jos uvek postoje......? 867279

    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  good sorcerer Sub Dec 04, 2010 10:24 pm

    VOLIM TE!!! Da li zaista jos uvek postoje......? 884898
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  guardian_angel Pet Dec 10, 2010 4:23 am

    Veceras se osecam uzasno!
    Izneverio sam prijatelja...tacnije prijateljicu!
    Okrenuo sam ledja,kada sam joj bio naj potrebniji.
    Dala mi je od zlata jabuku da cuvam ,da je glancam ,da uvek sija.
    A ja... nisam ozbiljno shvatio i jabuka mi potamnila!
    Igrao sam se drugim glupostima i sve mi je bilo vaznije od jabuke koju mi je dala!
    Mislio sam...ma sta ce biti jabuci?
    Ali vraga...ona mora da se neguje,cisti,glanca i samo je tada vredna!
    I samo je tada lepa!
    Izneverio sam je...!
    Da li zaista jos uvek postoje......? 753812
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  Good_witch Pet Dec 10, 2010 9:58 am

    Drago moje Pivce svi smo mi ljudi i niko od nas nije savrsen,bas zato se i razlikuju pravi prijatelji od onih koji se samo predstavljaju za iste.Pravi prijatelji ce uvek razgovorom uspeti da rese i neke nesuglasice kao sto sam vec rekla niko od nas nije savrsen i ljudi grese.Mozda ponekad nesvesno povredimo ljude koje jako volimo ali pravi prijatelji ce to uvek razumeti.Mislim da je tvoja drugarica jako dobro razumela tvoje trenutno stanje i trenutnu slabost prema nekim drugim stvarima koje su ti bile zanimljivije.Ali bas zato ako ti je pravi prijatelj razumecete i razgovor puno toga moze da resi ako je pravo prijateljstvo u pitanju ,a verujem da jeste.Iskreno se nadam da ste uspeli da resite trenutne nesuglasice i da ce vase prijateljstvo sada biti jos jace i da ce te nastaviti zajedno da cuvate vasu jabuku od zlata jer ta ista jabuka ce onda biti svakim danom sve sjajnija i lepsa. Da li zaista jos uvek postoje......? 119829
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  guardian_angel Uto Dec 14, 2010 3:48 am


    Hvala ti witch,mnogo mi znace tvoje reci!
    Da li zaista jos uvek postoje......? 976817
    principessa
    principessa
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 30
    Datum upisa : 24.12.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Milano, Italia

    Da li zaista jos uvek postoje......? Empty Re: Da li zaista jos uvek postoje......?

    Počalji  principessa Čet Jan 06, 2011 4:24 am

    U svetu postoji jedno carstvo...