Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


3 posters

    Verujete li prijateljima sa interneta?

    Anketa

    Verujete li prijateljima sa interneta?

    [ 0 ]
    Verujete li prijateljima sa interneta?   I_vote_lcap0%Verujete li prijateljima sa interneta?   I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Verujete li prijateljima sa interneta?   I_vote_lcap0%Verujete li prijateljima sa interneta?   I_vote_rcap [0%] 
    [ 6 ]
    Verujete li prijateljima sa interneta?   I_vote_lcap100%Verujete li prijateljima sa interneta?   I_vote_rcap [100%] 

    Ukupno Glasova: 6
    whiteangel
    whiteangel
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 5
    Datum upisa : 22.10.2010
    Godina : 53
    Lokacija : San Marino

    Verujete li prijateljima sa interneta?   Empty Verujete li prijateljima sa interneta?

    Počalji  whiteangel Pon Okt 25, 2010 9:52 am

    Verujete li prijateljima sa interneta?
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Verujete li prijateljima sa interneta?   Empty Re: Verujete li prijateljima sa interneta?

    Počalji  Good_witch Pon Okt 25, 2010 10:08 am

    Iskreno ima nekoliko izuzetaka kojima verujem...postojali su neki takozvani prijatelji koji su me svojevremeno jako povredili i tako sam pocela da pravim izuzetke ...ali ipak hvala i tim takozvanim prijateljima jer da nije bilo njih mozda nikada ne bi nastao nas kutak za sanjarenje Verujete li prijateljima sa interneta?   934348
    principessa
    principessa
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 30
    Datum upisa : 24.12.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Milano, Italia

    Verujete li prijateljima sa interneta?   Empty Re: Verujete li prijateljima sa interneta?

    Počalji  principessa Ned Jan 09, 2011 2:44 am

    Mislim da si sama dala odgovor na svoje pitanje.
    Virtualni svet je svet maste, nesto sto mi zelimo da budemo a nismo, ono o cemu mastamo.
    E sad vecina "malo" pretera u tome i uspe da povredi ljude oko sebe.
    Kao sto su i tebe povredili. Ne treba samo to dozivljavati kao nesto ozbiljno i primati previse k srcu sve sto procitate ili dobijete. Razni sajtovi za druzenje i dopisivanje bi trebali da sluze za opustanje, relax i zabavu ali ih na zalost mnogi dozive ozbiljno posle nekog vremena provedenog tamo.
    Ali to ne znaci da Cako tamo ne mozes da upoznas iskrene ljude... Samo ih treba umeti prepoznati.
    Tvoji prijatelji, koji su dosli na ovaj tvoj forum, su dokaz da postoje i tamo ok likovi, sa kojima se moze normalno pisati, pricati i druziti.
    Verujete li prijateljima sa interneta?   619795

    Sponsored content


    Verujete li prijateljima sa interneta?   Empty Re: Verujete li prijateljima sa interneta?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 2:06 am