Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Predugo već traješ u mojim mislima...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    26102010

    Predugo  već traješ u mojim mislima... Empty Predugo već traješ u mojim mislima...

    Počalji  Dacha67

    Predugo  već traješ u mojim mislima... 123237765_2896724_689894

    Predugo već traješ u mojim mislima... Predugo čekam, predugo se nadam... Tvom pogledu, osmehu, zagrljaju...Ne mogu više, jer, što se više nadam više te volim... I svaka pomisao na tebe uzburka mi misli, telo... Divan je to osećaj...Ali kada prođe sve, ostaje tama... U grudima krik razočarenja... Pomućene misli. Nisam više svoj... Prestajem da postojim, gubim se u talasu emocija, nestajem... I boli...Suviše boli...Ponekad pomislim da nada još više boli... znam da nije tako. Možda smo se samo našli na pravom mestu u pogrešno vreme...I ti i ja imamo svoje životne priče... Sada želim samo još jedan tvoj topli zagrljaj i onaj pogled koji govori koliko me voliš... A onda... Još samo jedan zagrljaj, i... Pitam se da li mogu da se zadovoljim sa jednim zagrljajem,pitam,se a znam odgovor...Ne,ne mogu... Jer, oluju stvaraš u meni...
    A ja u ovoj hladnoj noći zamišljam mesečinu koja obasjava put kojim idemo... Zvezde trepere... Miriše lipa... U daljini se čuje odjek naših koraka...Koračamo nepoznatim gradom, nepoznatom ulicom... Idemo u nepoznatom pravcu. Zar je važno? Važno je da smo tu samo mi i miris lipe koji nas prati... Osećanja nas nose... Opijeni toplom noći... Čuje se samo muzika te iste noći...Milujem ti kosu...ćutiš... Razumem svaku tvoju neizgovorenu reč... Gledam te u oči. U tvojim očima vidim svoj lik...Ostajemo tu dugo, bez reči... Naši dodiri i poljupci... I miris tvoj, pomešan sa mirisom lipe..
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Uto Mar 19, 2024 1:15 pm