Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Jednoj divnoj osobi...

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    30102010

    Jednoj divnoj osobi... Empty Jednoj divnoj osobi...

    Počalji  Rugalica jezicara

    Ovaj tekst je upucen jednoj osobi vrednoj postovanja i divljenja..Necu je imenovati,prepoznace se sama...Upoznala sam te igrom slucaja pre 5 meseci,skontale smo se odmah..Privuklo me tvoja pozitiva kojom si zracila.Stekla sam utisak da si ti jako srecna osoba,potpuno ispunjena na svim poljima,i da mi je neko tada rekao-ona ima probleme,nasmejala bih se i rekla-daj ne lupaj...Postepeno u svakodnevnim razgovorima otvaramo se i govorimo jedna drugoj svoj zivot,iznosimo ga na tacnu...Tada shvatam koliko je tebe zivot lomio,sutirao i samarao,i pocinjem da se divim tvojoj hrabrosti da sve to izdrzis....Cak i onda kada je prividno zivot uspeo da te dovede do same granice dna,i tada se tvoja hrabrost i volja pobunila i uspela jos jednom da pobedi...Znas,evo priznacu ti,od tada kada god mi krene lose,setim se tvog zivota i kazem sebi-ona je izdrzala mnogo teze udarce,izdrzacu i ja...To je jedan od nacina u kojima trazim snagu za dalje...Necu pisati o tome koliki si covek,i koliko si spremna da das sebe da bih nekom pomogla...Usresredila sam se na tvoju unutrasnju snagu,jacinu i hrabrost...Zasto? Zato sto sam stekla utisak da si se umorila od borbe,zato sto sticem utisak da se lagano predajes...Ne smes to dozvoliti,sve dok imas za koga da se boris,a hvala Bogu imas....Znas ti si osoba prema kojoj covek nemoze biti ravnodusan,osoba kojoj ni jedan covek nemoze a da se ne divi,pa cak i oni koji te povrsno poznaju dokazuju koliko vredis...Znam da te zivot samara iz dana u dan,znam da je tesko svakog dana padati i ustajati,ali isto tako znam da ti mozes to,isto tako znam da si duboko u sebi lavica koja je spremna na sve da odbrani ono sto joj je ugrozeno,isto tako znam da imas puno ljudi oko sebe (medju kojima sam i ja) kojima je jako stalo do toga da budes srecna i nasmejana i koji ce uvek biti tu za tebe.....
    Zavrsicu sa tvojomj pesmom,koja ce nadam se,uspeti da te natera da obrises suze,podignes glavu i krenes napred,i koja ce te podsetiti koliki si ti borac....Izdrzi,mozes ti to... Jednoj divnoj osobi... 897853