Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Moje poslednje reci upucene tebi

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin

    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac
    01102010

    Moje poslednje reci upucene tebi Empty Moje poslednje reci upucene tebi

    Počalji  Good_witch

    Po ko zna koji put, slusam istu pesmu ove noci….ona razume moju bol...Mislim o tebi ,ne znam zasto…Secanje na nas i na nesto sto je nekad bilo… uspomene, snovi, zelje.Oni su me naterali da ti ovo pisem.........Pitam se…..Zasto neki ljudi tako naglo nestanu iz nasih zivota?...Bez najave,tiho misleci da ih necemo osetiti,da necemo primetiti njihov odlazak.A ostave iza sebe mnogo pitanja, mnogo“zasto”…..ostave tragove svog postojanja…..Sedim u polutami svoje sobe,razmisljam o svemu……pesma …….ona upija moje suze……..Pokusavam da svoje emocije sakrijem , ali kako kada one same izbijaju iz mene.....Verovala sam u tebe,A nije to ni zaljubljenost, ni ljubav, velika, jaka, najaca, ona koju retki dozive…Ovo je onaj osecaj ispunjenosti, koji je postojao u meni dok smo bili zajedno…..Imam dovoljno snage za oprostaj,ne mrzim te,ne,a tako si me povredio…..Zasto?….Znas da sam te voleci ostavila…a znas i zasto, volim tvoje oci….tvoje ruke,tvoju dusu……Zasto si dozvolio da moje oci toliko placu…Uvek se nasmejana setim onih slatkih dana...svaki put……Tako je puno toga sto nas je vezivalo...Znas i to…A sad ova noc tako boli…Ali neka mili moj- proci ce i ona,opet te ne mrzim ne umem ja to. Nema te stvari koja bi mogla da baci u senu sve ono lepo sto smo jedno drugome pruzili.Ne pogadja sreca koliko pogadja tuga......Bolis me po ko zna koji put.....Niko ne zna za moju tugu......A ti znas da svoju bol uvek cuvam u sebi.....Svi mi imamo pravo na neke svoje tisine. Na neke svoje neisceljene rane, na neke svoje patnje i na neki svoj tihi i nemi mir.Valjda postoje neke stvari koje se ne pricaju.Valjda je nekome sudjeno da bude tuzan.Kazu Bog je jednako svima izvagao..Malo tuge malo srece.....Ali ne znam,ja moj deo o sreci vec dugo cekam...Svako nekog ceka ..nekog....Nekog koga nema....Eeee, sreco moja, cini mi se vecereas je vreme secanja.......Ni sanjala nisam da tako mali i beznacajan u mom zivotu mozes da postanes,moj zivot, moje sve. Zar si mogao preko noci sve da zaboravis? Mozda… znam da si u ovom trenutku daleko od mene, a tako jako osecam tvoje prisustvo pored sebe....Plasim se te praznine koja lezi u mom srcu, a ona je nastala kada si ti otisao.....Plasim se zida koji sam podigla oko sebe...Ne zelim nikog da pustim blizu svog srca.Ono vise nije ni moje.....mozda sam ga tebi dala.......a ti mi ga nisi vratio.Ni ne treba mi...Lakse mi je bez njega....Kazu da «ni jedna osoba ne zasluzuje tvoje suze, ona koja ih zasluzuje necete nikad rasplakati.»....A ja ti ih i ove noci poklanjam.....Nadam se po poslednji put........Nocas te pustam.....pustam od sebe........budi srecan.....Budi ljubav necija.......I saljem ti poslednji poljubac.....za svaki novi dan.

    Tvoja je himna pesma ljubavi Zeljka Joksimovica,a ovo je postala moja himna

    Hiljadu suza
    Share this post on: reddit

    guardian_angel

    Počalji Sub Okt 02, 2010 5:35 pm  guardian_angel

    AMIN !

      Sada je Uto Mar 19, 2024 10:59 am