Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    ZENI KOJA VREDI.....

    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac
    03012011

    ZENI KOJA VREDI..... Empty ZENI KOJA VREDI.....

    Počalji  Rugalica jezicara

    Na danasnji dan Bog je na Zemlju spustio bice da bih obogatio zivot njenih namilijih i nas njenih prijatelja....Hvala mu na tome! Vole je svi ljudi koji su svesni pravih vrednosti jednog coveka,a ne vole povrsni,hladni i bezosecajni...al dobro je sto je tako,bas zbog takvih koji je ne vole u njoj se nece gasiti ta zelja i volja za borbom,taj vedri duh i optimizam....Mila moja danas je tvoj dan....i ujedno prilika koju ne zelim propustiti da ti kazem da mi je jako drago sto te imam kao prijatelja,da se cesto divim tvojoj snazi i volji,i da mi je drago sto pored svih zivotnih udaraca-ostala si da stojis uspravno,podignute glave sa velikim emocijama.....I ako nisi svesna toga,time si mnogo postigla u zivotu...
    I sta pozeleti nekome ko ti je jako drag????
    Zelim ti sunce kada se oblaci natmure i spreme nevreme ,zelim ti osmeh kada ti oci zasuze,zelim ti jedan kofer u kom ce stati zdravlja i novca,onoliko koliko je dovoljno da budes srecna,zelim ti i onu skrivenu zelju koju si pozelela,za koju niko nezna,nek ti i to bude osvareno...Zelim ti da uvek ostanes to sto jesi,da nikada ne posustanes,i da uvek svoj zivot zivis kroz snove...
    Nek ti Bog podari sve sto nemas a zelis i nek ti sacuva sve sto imas a volis...Volim te!!! Srecan ti rodjendan!!!!!

    Srecan rodjendan Pictures, Images and Photos

    Počalji   Sponsored content


      Sada je Uto Mar 19, 2024 4:07 am