Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.

Neću da mislim na tebe...(II deo)

Delite
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 51
    17102010

Neću da mislim na tebe...(II deo)

Počalji  Dacha67

Zar nisam obećao da neću misliti na tebe? Naravno, obećanje nisam ispunio...shvatio sam da nikada neću moći to obećanje ispuniti.... Sedim u mraku....Opet sam na istom...I ti si tu... Isti osećaj... lagano, tiho i bojažljivo, ali ipak vidljivo pojavljuješ se... vodjena željom mog nezasitog duha... željnog tvoje blizine.. duha željnog tvojih ruku...ruku moje sreće i ljubavi... Ruku koje ostavljaju neizbrisiv trag na mojoj duši... Svake sam ih noći sve jače doživljavao i žudnju sam gušio strahom od sebe samog... I ma koliko prisiljavao sebe da ne mislim o tebi, toliko sam te potom mahnito u mislima grlio, upijajući u mraku tvoje telo,zamišljajući tvoje oči...Pored mene u krevetu sad je praznina, kao rana otvorena... samo moj san prožet tobom ulazi u moju sobu... Tako bih želeo da se pojaviš ovog trena na mojim vratima, da šapatom ispričaš koliko gubimo... da zajedno zatvorimo oči i probudimo se ko zna kad... Još jednom... samo još jednom... snove sa mnom podeli... šapni mi tiho, da nisam uzalud maštao o ljubavi i sreći... Šapni da me pamtiš... Kaži mi da sve boja tvojih očiju sjaj ne gubi u ovoj tamnoj noći... Kaži... ili ne govori ništa... Neka se tišina skrije u ovoj noći...
    Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Sada je Uto Nov 13, 2018 8:42 am