Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Neke stvari ti nikada nisam rekla...mozda nikada i necu

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin

    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac
    24082010

    Neke stvari ti nikada nisam rekla...mozda nikada i necu Empty Neke stvari ti nikada nisam rekla...mozda nikada i necu

    Počalji  Good_witch

    Konacno pocinjem da shvatam neke stvari....Sada znam da samo cutanjem mozemo uvrediti tisinu u nasem srcu,ali i dalje cutim jer je prekasno da bilo sta kazem...ili mozda i nije?Ne znam.Osvanuce jos jedno jutro,bledo ,melahonlicno.Dodirnut ce mi lice to monotono sivilo dana.Srce po ko zna koji put otkucati sinfoniju kao par koraka do ocaja.Mozda ti tada i kazem sve ono sto ti nisam uspela reci.

    Nikada ti nisam rekla da svet ne prestaje tamo gde se nebo spaja sa krajem,nisam ti rekla da svet ne prestaje, da je veliki onoliko koliko ocima vidimo i ono sto je nevidljivo.Nikada ti nisam pokazala kako se vetar moze vezati u oblake i kako se suncem moze prevariti daljina izmedju ljudi. Nisam ti rekla da me ponekad nebo probudi u noci i kisa donese tvoj sapat na moje prozore. Nisam ti pokazala reci koje sam sakrila u spomenar svoje duse. Velike su to reci. Ni tisina im nije odolela, pa je kao opasan igrac pustila svoj krik kad sam ih spomenula. O, da...nisam ti nikada uspela reci kako je bol, jaka i neizbrisiva, kad znam da si jos moj, a mozda nikada neces biti.Nisam te uspela nauciti da je borba za nesto u sta verujes snaznija od pobede, od postignutog cilja. Nisi shvatio da sam se godinama borila za minut tvog dlana na mom licu?
    Nisam ti uspela pokazati sve svoje snove i nisam ti dokazala da zajedno mozemo sve...bas sve.Nisam ti rekla ni to da na nebu mozemo ostaviti trag svojih dlanova i da nam sija umesto zvezda koje ce da nam pokazu put do same vecnosti.
    Nisam ti nikada rekla da zalim sto te nisam upoznala ranije...da se ova ljubav nije zavrsila nikada,da je samo prekinulo vreme koje je vec proslo.Nisam ti nikada rekla da je svemir skovao plan da se rodimo jedno za drugo i da me pronadjes,a onda pustis da odem i opet pronadjes u mnostvu drugih.Ne..nista ja tebi nisam rekla sto sam htela. Nisam uspela da ti kazem...i mozda nikada i necu.

    Ponekad se samo plsim da i previse cutimo Neke stvari ti nikada nisam rekla...mozda nikada i necu 393499

    Share this post on: reddit

    Rugalica jezicara

    Počalji Čet Avg 26, 2010 8:29 am  Rugalica jezicara

    Prejako....ostala sam bez texta....rodjena si za ovo Neke stvari ti nikada nisam rekla...mozda nikada i necu 753812
    LadyChaneLNo5

    Počalji Pet Nov 05, 2010 4:26 am  LadyChaneLNo5

    l e p o

    Počalji   Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 9:57 am